Porządek i bezpieczeństwo – w tych dziedzinach osiągnęli najwyższy poziom. Firmy Konsal Security i Konsal Cleaning oferują kompleksowe usługi dla przedsiębiorstw i osób prywatnych. Budują zaufanie, które jest podstawą tego biznesu.

Konsal Security- z Gdynii do krainy tysiąca jezior

Ich gdyński rodowód łączy się z tutejszym portem. To w nim pracownicy firmy Konsal już dwie dekady temu dali się poznać jako profesjonaliści do spraw ochrony ludzi, obiektów stoczniowych i statków. To pozwoliło zdobyć zaufanie dynamicznie rozwijającego się rynku Gdyni, przyciągającego inwestorów wymagających zapewnienia bezpieczeństwa na najwyższym poziomie. Dzisiaj Konsal Security jest uznawana za jedną z czołowych agencji ochrony w północnej Polsce. Firma rozwija swoje usługi i buduje silną pozycję w branży, a swoje bezpieczeństwo powierzyło im już ponad trzy tys. klientów na terenie całego kraju. Kolejnym krokiem jest otwarcie nowego oddziału w Olsztynie. Firma przygotowana jest do przyjęcia każdego zlecenia z zakresu fizycznej i technicznej ochrony osób i mienia, świadczonych zarówno dla osób indywidualnych, jak i firm.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

– Otwarcie oddziału w Olsztynie to część strategii ekspansji na nowe rynki regionalne – tłumaczy Ryszard Drzymalski, prezes zarządu Konsal Security Sp z o.o. – Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i zaawansowanej technologii, dopasowujemy nasze rozwiązania do specyficznych wymagań klientów. Nasza firma buduje wieloletnie relacje, opierając się na zaufaniu, które zdobywamy dzięki skutecznej ochronie na przestrzeni tych lat.

Porządek i bezpieczeństwo w firmie

Z kolei firma Konsal Cleaning, która od ponad 10 lat świadczy kompleksowe usługi utrzymania czystości na terenie województwa pomorskiego, śląskiego, także od niedawna obecna jest na Warmii i Mazurach.

– „Jesteśmy partnerem w porządku” to słowa opisujące wprost i w przenośni naszą firmę – tłumaczy Marta Wieleba, prezes zarządu Konsal Cleaning Sp. z o.o. – Skupiamy się przede wszystkim na utrzymaniu czystości w oparciu o nowoczesne środki ekologiczne, sprawdzone i efektywne metody sprzątania. Gwarantujemy solidność i dyskrecję. Zadania wykonujemy tak, aby w żaden sposób nie przeszkadzać pracownikom firm, a być jedynie partnerskim wsparciem w utrzymaniu codziennej czystości.

Ich renoma pozwoliła pozyskać klientów na Warmii i Mazurach, wśród nich m.in. Hotel Warmia Park, salon Mercedes Auto Idea, Energa, Klink International. Konsal Cleaning dba o to, aby przestrzenie były nie tylko czyste, ale także przyjazne dla użytkowników i środowiska.

– Uważamy, że przez stosowanie produktów ekologicznych, możemy zmieniać branżę utrzymania czystości na lepsze, promując zdrowe i bezpieczne środowisko pracy – twierdzi prezeska Konsul Cleaning. – Postawiliśmy na produkty z linii „Planta” firmy Buzil, które są nie tylko skuteczne, ale i przyjazne dla planety i ludzi. Nasze zaangażowanie w ekologię przekłada się nie tylko na wybór środków czystości, ale także metod pracy i całą filozofię prowadzenia biznesu.

Konsal Security- robotyzacja i ekologiczne podejście

Konsal Cleaning rozwija i wdraża systemy pracy, które pozwalają na zmniejszenie nie tylko środków czyszczących, ale także wody i energii. A robotyzacja wykorzystywana m.in. w przypadku czyszczenia dużych przestrzeni biur czy magazynów, przekłada się na optymalizację kosztów pracy.

– Cały czas szukamy nowych rozwiązań, które będą wpływać na poprawę efektywności pracy przy jednoczesnym zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko – tłumaczy Marta Wieleba. – Ekologiczny wizerunek marki buduje zaufanie i lojalność, co jest nieocenione w dzisiejszym, coraz bardziej świadomym ekologicznie świecie. Klienci i pracownicy cenią sobie firmy, które biorą na siebie część odpowiedzialności za przyszłość naszej planety. Informujemy o korzyściach płynących z ekologicznego podejścia i promujemy odpowiedzialne wybory konsumenckie. I głęboko wierzymy, że nasze działania mogą przyczynić się do globalnej zmiany na lepsze.

  • Tekst: Karolina Bergman
  • Obraz: arch. Konsal Security / Konsal Cleaning

KONSAL Team:

Nasz zespół tworzą ludzie z pasją. Drużyna żeglarska KONSAL Team to przykład na to, jak można łączyć pracę z realizacją osobistych pasji, tworząc przy tym wyjątkową atmosferę współpracy i wzajemnego wsparcia.

Konsal Security:

  •  Ochrona fizyczna dla różnorodnych obiektów, w tym biur, centrów handlowych, budynków mieszkalnych i przemysłowych, gwarantująca bezpieczeństwo mienia i osób.
  •  Obsługa imprez masowych (koncerty, festiwale, wydarzenia sportowe i korporacyjne) planowanie zabezpieczeń i bieżąca ochrona.
  •  Monitoring z pomocą nowoczesnych technologii, w tym kamer i systemów alarmowych, które umożliwiają ciągłe nadzorowanie chronionych obiektów, zapewniając wykrywanie i szybką reakcję na niepożądane zdarzenia.

Konsal Cleaning:

  •  Kompleksowa obsługa obiektów komercyjnych i mieszkalnych – wszystko co potrzebne do utrzymania nienagannej czystości, obsługa m.in. wspólnot mieszkaniowych, biurowców, hal przemysłowych i magazynowych, showroomów.
  •  Serwis dzienny / codzienne sprzątanie biur – dbałość o każdy szczegół, aby zapewnić komfort pracy i reprezentatywny wygląd pomieszczeń.
  •  Mycie okien i przeszkleń wykorzystujące skuteczne techniki mycia, które zapewniają krystaliczną czystość, przejrzystość i brak smug.
  •  Czyszczenie i zabezpieczanie posadzek – specjalistyczne metody dla różnych typów powierzchni. Dodatkowo zabezpieczanie specjalnymi polimerami, aby zachować na długo ich doskonały wygląd.
  •  Pranie tapicerki i bonetowanie – usuwanie zabrudzeń i odświeżanie materiałów codziennego użytku, które przekładają się na estetykę i higienę.

Konsal Security i Konsal Cleaning

Olsztyn, al. Piłsudskiego 32/120

58 622 53 51

sekretariat@konsal.pl