O NAS


MADE IN Warmia & Mazury

To 100-stronicowy lifestylowy magazyn, będący wizytówką regionu. Bezpłatne pismo dobrej klasy raz na dwa miesiące trafia z kolejnym numerem do naszych czytelników: ludzi twórczych, ambitnych, poszukujących wartościowych idei i ciekawych Warmii i Mazur. Na łamach magazynu opisaliśmy niemal tysiąc firm, które dostarczają powodów do lokalnej dumy, a także setki postaci, które inspirują nas w biznesie, kulturze, sztuce, modzie, sporcie i swojej oryginalnej pasji.

W MADE IN Warmia & Mazury piszemy o wszystkim tym, co warte poznania w tym regionie. O wyjątkowych miejscach i fascynujących ludziach, którzy odnaleźli tu przestrzeń do działania, kreślą w niej odważne plany, a świat podpatruje ich z zazdrością. O zjawiskach społecznych, którym warto się przyjrzeć i o urokach życia na Warmii i Mazurach.

Bo inspirując się tym wszystkim, chcemy z każdym numerem zarażać pozytywną tożsamością Warmii i Mazur oraz udowadniać, że żyjemy w regionie wyjątkowym – nie tylko ze względu na imponujące jeziora i lasy.


Kim jest nasz czytelnik

To ludzie nowocześni, ceniący sobie dobry styl, umiejący ciekawie spędzać wolny czas. Ambitni i kreatywni. Sięgający wyżej i szukający inspiracji do działania. Cenią mądre podejście do życia i szukają w nim wyższych wartości.

Wedle wyników badań pracowni opinii społecznej, 70,4 proc. naszych czytelników to osoby między 30. a 49. rokiem życia. Czy częściej czytają nas kobiety, czy mężczyźni? Niemal po równo: odpowiednio 46 i 54 proc.

Zaś cztery najliczniejsze grupy zawodowe (łącznie 88 proc.), które sięgają po lekturę magazynu to: specjaliści i wolne zawody (33,5 proc.), przedsiębiorcy (25,2 proc.), pracownicy biurowi i urzędnicy (16,6 proc.) oraz kadra zarządzająca (12,8 proc.).


Gdzie nas można czytać

Jesteśmy tam, gdzie można spotkać naszego czytelnika. To niemal 350 starannie wyselekcjonowanych miejsc regionu: polecane restauracje, klasowe hotele, centra rozrywki, SPA, wiodące gabinety i salony urody, modne kawiarnie i miejsca spotkań, kluby muzyczne, salony samochodowe, a także ważne wydarzenia skupiające świadomych odbiorców życia społeczno-kulturalnego. Wszędzie tam magazyn jest do dyspozycji na eleganckich drewnianych stojakach. Wszystkie wydania MADE IN Warmia & Mazury dostępne są też w wersji elektronicznej zarówno na naszej stronie www, jak i na profilu fb magazynu.


Jak można się z nami zaprzyjaźnić

Magazyn wysyłamy do najważniejszych i opiniotwórczych osób regionu oraz osobistości związanych z regionem. To biznesmeni, menedżerowie prężnych firm i instytucji, wybitni artyści i utytułowani sportowcy, osoby decyzyjne, cenione i ważne dla regionu. Fani magazynu, ale też Warmii i Mazur, prenumerują jego kolejne wydania.

Wystarczy śledzić nas na profilu fb/madeinwm oraz regularnie odwiedzać stronę www.madeinwm.pl, by żyć razem z nami regionem, wspólnie odkrywać go w kolejnych płaszczyznach i stać się częścią społeczności „jestem made in Warmia & Mazury”.