Made in

IMG_0019

 

MADE IN. Warmia & Mazury to 100-stronicowa wizytówka naszego regionu, która co dwa miesiące trafia do ludzi twórczych, ambitnych i poszukujących. Przez dwa lata istnienia magazynu opisaliśmy 230 firm, które dostarczają powodów do lokalnej dumy, a także 150 sylwetek postaci, które inspirują nas w kulturze, sztuce, modzie, biznesie, sporcie i swojej pasji. Bo wszyscy chcemy budować pozytywną tożsamość Warmii i Mazur.

MADE IN. Warmia & Mazury to jedyny w regionie, wysokiej jakości bezpłatny lifestylowy magazyn o biznesie, modzie, kulturze, ciekawych ludziach, ich pasji i wyjątkowych miejscach – o wszystkim tym, co warte poznania w twoim regionie. Stworzony wedle światowych kanonów branży mediowej i hołdujący złotej zasadzie: myśl globalnie, działaj lokalnie.

Inspirują nas Warmia i Mazury, a ściślej ludzie, którzy tę krainę czynią wyjątkową. Którzy tu żyją i kreślą odważne plany, a świat podpatruje ich z zazdrością. Chcemy rozbudzać do działania, lepszego życia i z każdym numerem udowadniać, że żyjemy w regionie wyjątkowym.

 

 

Nasi czytelnicy

To ludzie nowocześni, ceniący sobie dobry styl, umiejący ciekawie spędzać wolny czas. Ludzie ambitni i kreatywni. Żądający od życia więcej i szukający inspiracji do działania. Ani metryczka, ani grubość portfela nie cechują naszego czytelnika. Liczy się podejście do życia i szukanie w nim wyższych wartości. 

Dystrybucja

Jesteśmy tam, gdzie powinniśmy być, czyli tam, gdzie jest nasz czytelnik. To 200 starannie wyselekcjonowanych miejsc regionu: polecane restauracje, klasowe hotele, centra rozrywki, SPA, dobre gabinety, salony urody, modne miejsca spotkań, kawiarnie, kluby muzyczne, salony samochodowe oraz ważne wydarzenia. Wszędzie tam magazyn jest do dyspozycji na eleganckich drewnianych stojakach. Wszystkie wydania MADE IN. Warmia & Mazury dostępne są również w wersji elektronicznej zarówno na naszej stronie, jak i na profilu FB magazynu.

Bezpłatna prenumerata

Magazyn wysyłamy do 300 najważniejszych i opiniotwórczych osób regionu oraz osobistości związanych z regionem. To biznesmeni, menedżerowie ważnych firm i instytucji, osoby decyzyjne, cenione i ważne dla regionu, utytułowani sportowcy, wybitni artyści, szanowani politycy. Bezpłatną prenumeratę magazynu otrzymują też jego stali klienci.

IMG_0337remastering-1024x667@2x  12308281_1927817020775782_2245315452281471792_n