Ponoć najczęściej to właśnie tu spotykają się sprzedający z kupującymi domy, działki czy mieszkania – nieruchomosci-online.pl. Według danych z września 2023 na portalu jest około ćwierć… miliona ogłoszeń nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego, co stawia serwis w ścisłej czołówce polskich portali z ogłoszeniami nieruchomości. Są więc duże szanse, że wśród nich znajdzie się oferta idealna dla poszukujących. Co warte podkreślenia, sam portal pozbawiony jest irytujących i najczęściej inwazyjnych reklam czy spamów, które rozpraszają uwagę. Zostaje zatem czysta przyjemność szukania swojego nowego zakupu.

Jeśli szukasz nieruchomości

Nieruchomosci-online.pl jest portalem o zasięgu ogólnopolskim, ale zawiera dużo ogłoszeń z Warmii i Mazur. Siedziba portalu jest w Olsztynie, więc tym lepiej zespół orientuje się na tutejszym rynku. Oprócz tego publikuje opracowania dotyczące sytuacji na lokalnych rynkach nieruchomości.

W raporcie zatytułowanym „Krajobraz lokalnych rynków nieruchomości” można znaleźć informacje o aktualnych cenach ofertowych z rynku wtórnego w polskich miastach i otaczających je gminach, także w Olsztynie i okolicach. Dzięki temu można porównać ceny domów, mieszkań i działek i zdecydować czy bardziej opłaci się zakup w Olsztynie, czy w którejś z pobliskich gmin.

Portal wspiera też wiedzą. Na blogu znajdziemy m.in. artykuły z poradami dotyczącymi kupna, sprzedaży i najmu nieruchomości oraz budowy i remontów, a także wzory umów, wywiady z ekspertami oraz wiadomości i dane z rynku nieruchomości.

Jeśli masz nieruchomość na sprzedaż lub wynajem

Jak zatem poruszać się w tym niełatwym procesie zakupowo-sprzedażowym?

Przede wszystkim chcemy kupić nieruchomość, ale nie zawsze wiemy, na jaką nas stać. Na portalu można wstępnie określić swoje możliwości finansowe za pomocą kalkulatora zdolności kredytowej. Dzięki niemu można poznać górną dostępną granicę ceny.

Wyszukiwarka umożliwia precyzyjne ustawienie kryteriów, pomagając oszczędzać czas, bo przeglądamy tylko ogłoszenia dopasowane do naszych oczekiwań.

Jeśli znaleziona oferta wydaje się atrakcyjna i nie chcemy jej zgubić, klikamy do ulubionych i zawsze mamy do niej łatwy dostęp. Z poziomu listy ulubionych można także skontaktować się z ogłoszeniodawcą oraz sprawdzić, czy nasza zdolność kredytowa wystarczy na zakup.

Ustawienia powiadamiają nas też o nowych ofertach pojawiających się na portalu, które zgodne są z naszymi kryteriami wyboru – by nie przegapić okazji.

A jeśli chcecie sprzedać dom, mieszkanie lub działkę? Na ogłoszenia serwis Nieruchomosci-online.pl ściąga najwięcej osób – potencjalnych nabywców. Według danych Google Analytics miesięcznie portal odwiedza około 2,6 mln użytkowników.

Dlaczego warto wybrać Nieruchomosci-online.pl?

Sam portal jest wysoko pozycjonowany w Google, regularnie zajmuje czołowe pozycje, dzięki czemu intuicyjnie wręcz przyciąga potencjalnych klientów.

Serwis umożliwia szczegółową i przejrzystą prezentację sprzedawanej nieruchomości. Ważne – im dokładniej wypełnione i bardziej kompletne będzie ogłoszenie, tym łatwiej będzie je znaleźć. Dlatego warto dodawać także materiały wizualne – zdjęcia, rzuty, wideo czy wirtualny spacer.