Za chwilę przeczytacie o pewnej usłudze. I nie jest to żart.

– Dzień dobry, chciałabym zamówić remont salonu.
– Dzień dobry, na miejscu czy na wynos?
– Na wynos, oczywiście.
– Jakie dodatki?
– Myślałam o podłodze z korka, która wygląda jak drewno i tapetach, zarówno tych zwykłych, jak i wodoodpornych.
Tylko mam wątpliwości, co do kolorystyki.
– To żaden problem, w dowozie mamy także architekta wnętrz. Pomoże, doradzi.
– Super! Jaki jest czas oczekiwania?
– Postaramy się dojechać jak najszybciej. Do widzenia.

To nie żarty. Jeszcze do nie dawna na wynos można było zamówić jedynie pizzę. Firma KAMI postanowiła otworzyć nową erę w usługach na telefon. Każdy, kogo zmęczyły rozkopane ulice Olsztyna, może wykręcić dziewięć cyfr: 895453883 i określić, na jakim remoncie mu zależy. Nieważne, czy chce wymienić podłogi, pomalować salon czy wytapetować sypialnię – wszystko, czego do remontu będzie potrzebować, dostanie w dostawie prosto do domu, łącznie z architektem wnętrz, który pomoże w aranżacji pomieszczeń.

– Posiadamy w ofercie produkty najwyższej jakości, na przykład farby Flügger, po które dotychczas olsztyniacy musieli jeździć do Gdańska, tapety do łazienek, które są odporne na wilgoć czy podłogę korkową, której – dzięki specjalnej metodzie lakierowania – nie da odróżnić się od podłogi drewnianej – wylicza Katarzyna Łatosz, właścicielka firmy KAMI.

Chcąc zagwarantować swoim klientom fachowe wykonanie remontu, firma KAMI stworzyła bazę wykonawców, których systematycznie szkoli z nowinek budowlanych. Dlatego dbałość o produkty i różnorodność oferowanych usług zwraca się z nawiązką. – Cieszymy się, gdy widzimy, że nasi klienci wracają do nas, ale już nie sami. Często przyjeżdżają z rodzeństwem, przyjaciółmi, by polecić im tapety, płyty z betonu czy farby, które w Olsztynie mogą kupić tylko u nas – podsumowuje Katarzyna Łatosz.

Tekst: Ita Skwarczyńska
Obraz: Jarek Poliwko

KAMI Katarzyna Łatosz
Olsztyn, ul. Lubelska 36A
tel. 89 545 38 83, 516 851 052
www.farbkami.pl
www.facebook.com/fluggerolsztyn