Blender w basenie

Chciałbyś obejrzeć ollie, butterslide, pete rosę, blender i tantrum? Wakeboardziści z grupy Hangloose latem ślizgają się po wodzie na deskach, trzymając się liny przeczepionej do wyciągu lub motorówki. Grupa Hangloose jest jednak tak nakręcona, że postanowiła nie czekać na ciepłe dni i przy współpracy z Youcanwake.com 14 marca zorganizowała zawody wakeboardowe „King of the pool” na… basenie olimpijskim w olsztyńskiej Aquasferze. To będzie pierwsze tego typu wydarzenie w historii Olsztyna! Zjedzie się środowisko wakeboardowe z całej Polski. Chętni na zawody mogą się rejestrować poprzez portal:
http://pl.youcanwake.com/zawody/king-of-the-pool/.
Organizatorzy: Hangloose Centrum Ekstremalnych Sportów Wodnych i Rekreacji, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Olsztynie oraz YOUCANWAKE.

Szczegóły wydarzenia: www.osir.olsztyn.pl

 

Taki jesteś twardziel?

Hardcorowcy i inne debeściaki, sprawdźcie, jacy twardzi jesteście naprawdę. 1 maja czeka na was Speed Cross Race – wydarzenie nastawione na zabawę, wysiłek fizyczny i rywalizację.
Bijemy się o miano największego twardziela. Jeśli słyszeliście kiedyś o treningu wojskowym, to pomnóżcie go jeszcze razy 10. Nim zobaczycie napis „Meta”, będziecie się wspinać, czołgać, płakać, brnąć w błocie i wodzie, skakać i pokonywać przeszkody. Przeczytacie o nich na www.scrace.pl. Na temat błota napisano na przykład: „sprawa jest prosta – przejdziesz albo cię wciągnie”.
W zależności od tego, jakim twardzielem jesteś, masz do wyboru Speed Cross Race Challenger lub Master. Pierwszy (5 km) – jak czytamy – dedykowany jest tym,
którzy chcą zwyczajnie sprawdzić, jak to jest. Albo tym, którzy obudzili się rano z zamętem w głowie i z myślą: „co by tu porobić? Ha! Może gdzieś pobiegnę!?”
Master to już nie są żarty. Kolejne kilometry przychodzą z coraz większym bólem, a jest ich 13. Raczej dla zaprawionych zawodników z dobrą kondycją. Lub dla tych, którzy głęboko wierzą we własne słowa: „co, ja nie pobiegnę?!”.
Jeśli się nie przestraszyłeś, zajrzyj na www.scrace.pl

Szczegóły wydarzenia: www.osir.olsztyn.pl