Wygodnie, stylowo i blisko natury – właśnie tak chcemy mieszkać. Na to niezwykle rzadkie połączenie pozwala inwestycja Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.- Osiedle Harmonia.

Osiedle Harmonia- odpowiada na rosnące potrzeby mieszkaniowe Polaków

Potrzeby mieszkaniowe Polaków rosną, ale nikt już nie chce „po prostu gdzieś zamieszkać”. Szukamy gwarancji jakości. Czy dostojnie i wręcz relaksacyjnie brzmiące nazwy osiedli właśnie kryją pożądany klimat do zamieszkania?

Iławskie Przedsiębiorstwo Budowlane realizuje projekt Osiedla Harmonia oraz ostatni etap osiedla Rezydencja Vintage w Olsztynie. Pierwsza inwestycja to piękne i kameralne osiedle zlokalizowane w zielonej części Olsztyna, na północnym Zatorzu. Wyróżnia się tym, że pozwala korzystać z przywilejów miasta i jednocześnie daje wytchnienie od zgiełku i pośpiechu. W zasięgu krótkiego spaceru są sklepy, przedszkola, szkoły, apteki oraz Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych. A w siedem minut można dojechać do dworca. Ale i tak jedną z największych zalet inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo Lasu Miejskiego.

Osiedle Harmonia- równowaga, skandynawska stylistyka i bliskość natury

Idea harmonii i równowagi przejawia się nie tylko w atrakcyjnej lokalizacji. Widać ją też w minimalistycznej skandynawskiej stylistyce, stonowanych kolorach i prostej, ponadczasowej architekturze.

Idea harmonii i równowagi przejawia się nie tylko w atrakcyjnej lokalizacji. Widać ją też w minimalistycznej skandynawskiej stylistyce, stonowanych kolorach i prostej, ponadczasowej architekturze. Dzięki elementom drewna i kolorom ziemi budynki (trzy pięciokondygnacyjne) komponują się z otaczającym je pejzażem. Znajduje się w nich 180 funkcjonalnych mieszkań z balkonami i 46 indywidualnych garaży. Wszystkie budynki będą wyposażone w windy, komórki lokatorskie i pomieszczenia gospodarcze. Do mety zbliża się budowa pierwszego budynku nr M1. Odbiór kluczy planowany jest na pierwszą połowę 2023 roku. Z kolei w 2024r. zostanie przekazany do użytkowania drugi budynek nr M2.

Osiedle Rezydencja Vintage

Natomiast gotowe, dostępne jeszcze w tym roku mieszkania od IPB znajdują się w centrum Olsztyna, na Osiedlu Rezydencja Vintage (zbieg ulic Kasprzaka i Pstrowskiego). To już ostatnie mieszkania i lokale usługowe w ostatnim, szóstym budynku na tym nietuzinkowym osiedlu. Rezydencja Vintage wyróżnia się oryginalnym dizajnem i dobrą lokalizacją. Wrażenie robią już same wejścia – prestiżowe hole, które przypominają raczej te z pięciogwiazdkowego hotelu. To wrażenie iławski deweloper osiągnął dzięki dobrze zaplanowanej powierzchni zagospodarowanej przeszkleniami, żyrandolami, czy ścianami z białej cegły.

IPB- działa od ponad 55 lat

Działające na rynku od ponad 55 lat IPB, niezależnie od inwestycji oferuje prestiżowe mieszkania w przystępnych cenach. Gwarantuje też stałe ceny mieszkań w całym okresie realizowania inwestycji, bez ukrytych dopłat. Ceny lokali nie podlegają waloryzacji i zawierają już w sobie wszystkie składniki, np. piwnicę, balkon. Dodatkowym atutem jest fakt, że IPB realizuje inwestycje na gruntach stanowiących własność. Dzięki temu przyszli właściciele mieszkań nie będą ponosić dodatkowych opłat związanych z wieczystym użytkowaniem gruntu czy przekształceniem go we własność.

  • Sprzedaż mieszkań
  • Biuro Dewelopera „IPB” Sp. z o.o.
  • Olsztyn, al. Obrońców Tobruku 15 lok. 5
  • Tel. 695 250 787
  • Więcej informacji: ipbilawa.com.pl