Żelazko na cellulit, grzebień na zmarszczki – to nie domowe eksperymenty, a innowacyjne zabiegi Instytutu Urody Abacosun. Wygładzą, odchudzą, ujędrnią – przygotują na nadejście lata. Czy to możliwe bez diety i wyrzeczeń?
 
U dołu centrum miasta, na górze oaza spokoju i relaksu. Z windy D.H. „Dukat” trafiasz do przestronnych wnętrz pełnych orientalnych dodatków z Maroka, nastrojowych fot z Andaluzji i relaksującej muzyki. No i ten widok z olbrzymiego tarasu… To tu odbywają się Wieczory Urody pod chmurką, pełne atrakcji dla ciała i ducha.
 
– Zajmujemy się nie tylko naprawą urody, ale też samopoczucia, które szwankuje przez deficyt światła, stres i pośpiech – wyjaśnia Monika Bigus, współwłaścicielka działającego od dwóch lat w Olsztynie Instytutu Urody Abacosun. – Dlatego oprócz zabiegów i masaży w naszej strefie SPA o każdej porze roku można skorzystać ze „słonecznej
łączki” – zestawu bezpiecznych lamp, które poprawią nastrój, uśmierzą ból i nadadzą skórze blasku.
Charakterystyczne logo instytutu z kobietą-meduzą znane jest w Polsce od 20 lat. W tym czasie sieć gabinetów wypracowała najwyższy standard usług i produktów, a jednocześnie zachowała konkurencyjne ceny.
 
– Kiedy przymierzamy bikini przed sezonem, często na dietę czy ćwiczenia jest już za późno – zauważa Monika Bigus. – Pozostaje nowoczesna kosmetologia.
Promocje sezonowe, urodzinowe czy studenckie na bezinwazyjne zabiegi przyciągają panie o różnej zasobności portfela. Jeden z hitów bogatej oferty instytutu to żelazko przeciwzmarszczkowe i antycellulitowe.
 
Innowacyjne urządzenie stworzone na potrzeby Abacosun pobudza regenerację, ujędrnia, wyszczupla i działa liftingująco. A do tego jest to „push up” dla piersi
i pośladków. Dla wzmocnienia plażowego efektu zabiegi żelazkiem łączy się z liposukcją ultradźwiękową – skuteczną i bezbolesną metodą wyszczuplania, trwale niszczącą komórki tłuszczowe. – Po kilku zabiegach bez wysiłku pomaga pozbyć się kilku centymetrów w obwodzie ud, bioder czy brzucha – zapewnia właścicielka. – Jedyny warunek to picie dużej ilości wody, która pomaga metabolizować wydalane komórki tłuszczowe. Dużą wagę przywiązujemy do bezpieczeństwa.Uświadamiamy, jak korzystać z dobrodziejstw kosmetologii i kontynuować pielęgnację w domu.
 
Grzebień przeciwzmarszczkowy, wykorzystujący koloroterapię, można sobie zafundować w przerwie na lunch. Nawet bez zmywania makijażu wygładza skórę i pobudza jej regenerację. Albo luksusowy masaż kulami pokrytymi 24-karatowym złotem. Ich mikroprądy usuwają zmarszczki mimiczne, rozświetlają i nawilżają. I choć nasilające się z wiosną słońce wyklucza stosowanie wielu zabiegów, które intensywnie złuszczają naskórek, to bio elektro peeling z wykorzystaniem fal radiowych bezpieczny jest przez cały rok. A dzięki radiotermolizie, wykorzystanej w urządzeniu Lamprobe, w bezinwazyjny sposób można pozbyć się naczynek, brodawek czy włókniaków na skórze. Zanim wyjdziemy na plażę – przygotujmy na nią skórę, popracujmy nad niedoskonałościami. Znacznie skuteczniej naładujemy wówczas baterie na długą polską zimę.
 
Tekst: Beata Waś, Obrazy: Joanna Barchetto
 
Instytut Urody ABACOSUN, D.H DUKAT III p.
Olsztyn, al. Piłsudskiego 10/14
tel. 608 392 712
www.abacosunolsztyn.pl