Doskonale wiemy, że za charyzmatycznym liderem tłum pójdzie choćby w nieznane. Właśnie roli prawdziwego przywództwa poświęciliśmy ostatnią tegoroczną konferencję BIZNES WIR. Wiedza. Inspiracje. Relacje., którą jako redakcja organizujemy w partnerstwie z Samorządem Województwa Warmińsko-Mazurskiego

Czy by nim być, trzeba mieć w sobie niepokorność, otwarte serce i wrażliwą duszę, czy wręcz silną rękę i żelazne zasady? Inspirującą rozgrzewkę w tym zakresie zaserwował nam gość specjalny RAFAŁ MALINOWSKI – psycholog sportu, trener mentalny współpracujący z czołowymi klubami piłkarskimi,  coach ICF oraz autor serii książek „Mentalny kop”, które wprowadzają w kulisy profesjonalnego treningu mentalnego mistrzów sportu. Reguły przywódców z boisk przełożył na sferę biznesu.

Z kolei do panelu dyskusyjnego zaprosiliśmy praktyków, którzy w swoich organizacjach stali się charyzmatycznymi przywódcami i opowiedzieli o swoim stylu prowadzenia zespołów. W debacie „Przywództwo zamiast zarządzania, czyli za jakim szefem pracownicy pójdą choćby w nieznane” udział wzięli:

  • Danuta Kunicka, dyrektorka Wojewódzki Szpital Rehabilitacyjny w Górowie Iławeckim, która z placówki wyznaczonej do likwidacji stworzyła szpital ceniony nie tylko w kraju, ale i za granicą.
  • Piotr Dorosz, prezes Grupy Kapitałowej Wenglorz ,która projektuje i buduje wytwórnie pasz, kompletne obiekty przemysłowe i linie technologiczne – jako lider zespołu wprowadził biznes na rynki europejskie.
  • Zbyszek Staniszewski właściciel wiodącej w branży w regionie firmy Staniszewscy Beton, a także utytułowany kierowca rajdowy, który w tym sezonie sięgnął po czwarte z rzędu mistrzostwo Polsko oraz Europy Centralnej w rallycrossie.

Partnerzy Wydarzenia:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego Warmia i Mazury. Zdrowe życie, czysty zysk.
  • Restauracja Przystań