Na czym polega prawdziwe przywództwo? Co wyróżnia najlepszych liderów? Jak zarządzać firmą i zespołem, by realizować zaplanowane cele? Jak skutecznie motywować siebie i pracowników? Dziś jak nigdy potrzeba nam na Warmii i Mazurach liderów skutecznych w działaniu, inspirujących, wskazujących kierunek, którzy potrafią motywować i przewodzić.

To właśnie roli lidera w biznesie poświęcimy najbliższą i ostatnią w tym roku konferencję BIZNES WIR. Widza. Inspiracje. Relacje.

Gdzie i kiedy 

o Termin: wtorek 14 listopada 2023
o Godzina: 9.00-11.30 (rejestracja uczestników od godz. 8.40)
o Miejsce: Restauracja „Przystań” (ul. Zeglarska 3, Olsztyn)
o Wstęp: BEZPŁATNY po wcześniejszej rejestracji

NIESPODZIANKA! W czasie wydarzenia będzie można zdobyć bezpłatną wersję gry MONOPOLY OLSZTYN

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ – KLIKNIJ 

Program konferencji

8:30-9:00 Rejestracja uczestników przy kawie, herbacie i porannej przekąsce9:00-9:10 Prezentacja gry MONOPOLY OLSZTYN.  9:10-9:50 ROZMOWA z RAFAŁEM MALINOWSKIM: Jakiego lidera potrzebuje zespół w szatni, a jakiego na stadionie?

  • RAFAŁ MALINOWSKI – psycholog sportu, trener mentalny, coach ICF. Współpracuje z czołowymi klubami piłkarskimi tj. Lech Poznań czy Wisła Kraków. Autor serii książek „Mentalny Kop”, które wprowadzają czytelników w kulisy profesjonalnego treningu mentalnego mistrzów sportu. Współtwórca Atlasu Trenera – programu rozwoju kompetencji miękkich trenerów, który wdraża obecnie PZPN. Jego wiedzę o przywództwie, roli lidera oraz motywacji w sporcie przełożymy na realia biznesu Warmii i Mazur.

9:50-10:30  DEBATA / Przywództwo zamiast zarządzania, czyli za jakim szefem pracownicy pójdą choćby w nieznane?

Udział w debacie wezmą:

  • Zbigniew Staniszewski – kierowca rajdowy, aktualny mistrz Polski i Europy Centralnej w rallycrossie. Właściciel firmy Staniszewscy Beton, która zatrudnia 110 osób, a każdego dnia 60 ciężarówkami rozwozi beton po całym regionie.
  • Danuta Kunicka – dyrektorka Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim, która z placówki wyznaczonej do likwidacji stworzyła szpital ceniony w kraju.
  • Piotr Dorosz – prezes Grupy Kapitałowej Wenglorz. To firma, która projektuje i buduje wytwórnie pasz. Projektuje również kompletne obiekty przemysłowe i linie technologiczne.

10:30-11:00 SZYBKIE RANDKI BIZNESOWE przy stolikach – w animowanej formie poszerzcie swoje drzewo biznesowych relacji. Opowiecie nieznajomym przy stoliku czym się zajmujecie i jakich relacji poszukujecie?

11:00-11:30 NETWORKING – czyli luźne, biznesowe rozmowy przy kawie, herbacie lub świeżym soku.

Partnerzy Wydarzenia:

  • Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko – Mazurskiego Warmia i Mazury. Zdrowe życie, czysty zysk.
  • Restauracja Przystań

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ – KLIKNIJ 

Sylwetki Prelegentów

RAFAŁ MALINOWSKI – psycholog sportu, trener mentalny, coach ICF. Współpracuje z czołowymi klubami piłkarskimi tj. Lech Poznań czy Wisła Kraków. Autor serii książek „Mentalny Kop”, które wprowadzają czytelników w kulisy profesjonalnego treningu mentalnego mistrzów sportu. Współtwórca Atlasu Trenera – programu rozwoju kompetencji miękkich trenerów, który wdraża obecnie PZPN. Jego wiedzę o przywództwie, roli lidera oraz motywacji w sporcie przełożymy na realia biznesu Warmii i Mazur.

Danuta Kunicka – dyrektorka Wojewódzkiego Szpitala Rehabilitacyjnego w Górowie Iławeckim, która z placówki wyznaczonej do likwidacji stworzyła szpital ceniony w kraju.

 

Piotr Dorosz – prezes Grupy Kapitałowej Wenglorz. To firma, która projektuje i buduje wytwórnie pasz. Projektuje również kompletne obiekty przemysłowe i linie technologiczne.

Zbigniew Staniszewski – kierowca rajdowy, aktualny mistrz Polski i Europy Centralnej w rallycrossie. Właściciel firmy Staniszewscy Beton, która zatrudnia 110 osób, a każdego dnia 60 ciężarówkami rozwozi beton po całym regionie.

ZAREJESTRUJ SIĘ JUŻ TERAZ – KLIKNIJ