Inauguracja cyklu „Kobieta hotelarz” zorganizowanego przez Polskie Hotele Niezależne – Harmony Polish Hotels. Wydarzenie odbyło się 8 marca w Hotelu Willa Port w Ostródzie.

– Trudno nie wpisać się w promowanie roli kobiet w polskim hotelarstwie również poprzez naszą organizację, w której pracuje wiele cudownych i wartościowych kobiet – Chcemy głośno dopowiedzieć, że to właśnie kobiety mierzą zawsze wysoko i to one codziennie wnoszą ogromny wkład w budowanie wizerunku polskiego hotelarstwa – mówi Elżbieta Lendo, prezes zarządu Harmony Polish Hotels Dla wielu są inspiracją ale też wsparciem w rozwiązywaniu problemów. Potrafią działać zespołowo i na wielu płaszczyznach. A dzięki swoim życiowym wartościom, potrafią w hotelu zawsze stworzyć namiastkę domu dla swoich Gości.

Akcja KOBiETA-HOTELARZ Polskich hoteli Niezależnych Harmony Polish Hotels to cykl wydarzeń, które zainaugurowała konferencja „Kobieta w hotelu”. – Rok 2022 został okrzyknięty rokiem Kobiet! Dlatego podczas konferencji, Kobiety polskiego hotelarstwa będą miały okazję spotkać się, lepiej się poznać, wzajemnie się inspirować, a kto wie, może to będzie początek wspólnych, wielkich projektów!?Na marcową konferencję zostaną zaproszone znane polskie mentorki, zarówno z branży jak i ze świata biznesu. Zostaną poruszone ważne tematy, nurtujące nas kwestie. Będzie to idealna okazja aby wymienić się doświadczeniami i wiedzą – mówi Agnieszka Radzikowska, wiceprezes zarządu Harmony Polish Hotels.

KLIKNIJ żeby się zarejestrować na konferencję
BIZNES WIR Wiedza. Inspiracje. Relacje.

Ciekawym wydarzeniem będą również trzy edycje „CAMP Hotelarek” – integracyjnych zjazdów Hotelarek w trzech różnych częściach Polski czy też „Sztafeta Hotelarek” – sportowa rywalizacja z pozytywnym przesłaniem na cele charytatywne.

– Ważne, że podczas Roku Kobiet będziemy mogły pokazać z jednej strony nasze hotelarskie kompetencje, z drugiej:ogromną wrażliwość oraz społeczną odpowiedzialność w biznesie. Jedno z zaplanowanych wydarzeń „Sztafeta Hotelarek” będzie miało szczególną misję, Kobiety pomogą Kobietom – mówi Anna Narel członek zarządu Harmony Polish Hotel

Wydarzenia z cyklu KOBIETA-HOTELARZ mają na celu m. in. integrację Kobiet – Hotelarek, wzmocnienie relacji biznesowych, kreowanie trendów, ukierunkowanie na rozwój i współpracę.Szczegóły konferencji „Kobieta w hotelu”, „CAMP Hotelarek” oraz „Sztafety Hotelarek” niebawem, ale już dziś zapraszamy w imieniu organizatorów do udziału w wydarzeniach.