Różnymi drogami dążymy do ideałów z okładek magazynów. Jedną z tych dróg jest alfabet perfekcyjnego ciała. Nietypowo zaczniemy go od litery „B”, bo ona stanowi w tym przypadku klucz do sukcesu.

Body Perfect to miejsce stworzone do pracy nad idealnym ciałem. W końcu nazwa zobowiązuje.

Cel, który chcemy osiągnąć, powinien być podparty rzetelną wiedzą. Na starcie swojej przemiany musimy wiedzieć, z jakiego punktu startujemy, by móc realnie oceniać efekty metamorfozy. Pomogą w tym trenerzy, którzy podczas pierwszej wizyty bezpłatnie zrobią pomiary naszego ciała: tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej i zawartości… wiedzy.

Dieta „“ odpowiednia i zbilansowana, powinna stanowić główny element starań o perfekcyjną sylwetkę. Każdy słyszał o węglowodanach, białkach i tłuszczach. Jednak niewielu już wie, co z czym i w jakich proporcjach połączyć. Pomoże w tym dietetyk. Służy radą w każdy poniedziałek.

Energia to słowo, które w pełni opisuje ćwiczące tu osoby. Mobilizujące uwagi trenerów, zaangażowanie innych ćwiczących, a nawet czerwony kolor ścian wyzwala najbardziej ukryte pokłady siły.

Fizjoterapia to jeden z kluczowych elementów życia każdego ćwiczącego. Czasem nie da się uniknąć delikatnych kontuzji, jak np. naciągnięcie mięśni. Dlatego działa tu gabinet fizjoterapii.

Gotowość do zmian to cecha, która musi charakteryzować osoby przekraczające próg Body Perfect.

Hit to trening interwałowy, który zyskał swoją popularność dzięki niezwykłej skuteczności w wytapianiu niepotrzebnego tłuszczu. Jest w ofercie wraz z innymi światowymi nowościami.

Imprezy otwarte to szansa na przełamanie pierwszych lodów z siłownią. Najbliższa okazja to impreza związana z Dniem Kobiet.

Jakość obsługi to wynik kwalifikacji kadry trenerskiej.

Kursy i szkolenia prowadzone są tu cyklicznie. Zarówno dla laików, chcących poznać tajniki zdrowego żywienia i ćwiczeń, jak i zawodowców,którzy rozwijają swoje umiejętności.

Latin Fit to wraz z Zumbą sposób na połączenie przyjemnego z pożytecznym. Gorące latynoskie rytmy sprawiają, że ciało samo rwie się do energicznego tańca, dzięki któremu można spalić nawet 500 kalorii.

Mama, jak każda kobieta, potrzebuje chwili dla siebie, czasu dla swojego ciała i umysłu. Zajęcia „Aktywna Mama” to alternatywa dla codziennej zabawy z dzieckiem – część ćwiczeń wykonywanych jest z maluszkami.

Niskie ceny karnetów – zaczynają się od 59 zł. Dlatego maniacy ćwiczeń ściągają do Body Perfect nie tylko z miasta, ale i z okolic.

Odchudzamy Olsztyniaków to akcja, z której słynie Body Perfect. W kwietniu ma się rozpocząć IV edycja. Wielu mieszkańców przeszło już metamorfozę, tracąc po kilkanaście kilogramów, a zyskując na pewności siebie.

Pole Dance to fenomen ostatnich miesięcy, przyciągający kobiety do Body Perfect. „Rurka” – kojarząca się dotychczas z klubami erotycznymi – stała się synonimem jednego z najskuteczniejszych przyrządów do kształtowania i ujędrnienia ciała.

Rytuał Hammam przyczynia się do dogłębnego oczyszczenia ciała i ukojenia duszy. Polega m.in. na peelingu całego ciała rękawicą Kessa oraz glinką Rhassoul czy masażu w pianie. Body Perfect to jedyne miejsce w Olsztynie, w którym można poddać się temu wielowiekowemu rytuałowi.

Spinning – jazda na stacjonarnym rowerze, jedno z najpopularniejszych zajęć w Body Perfect. Energiczna muzyka zsynchronizowana ze światłami oraz grupa osób jadących tym samym tempem wpływają na wzrost motywacji i chęć przełamania swoich barier.

Trenerzy stanowią podwalinę sukcesów w chudnięciu, rzeźbieniu ciała i poprawie kondycji. Bez ich wiedzy i doświadczenia droga do sukcesu może być długa.

Uniwersytet III Wieku to szansa na rozwój intelektualny bez względu na wiek. Dzięki Body Perfect jego studenci mogą zadbać również o sferę ciała. Ćwiczenia dostosowane do wieku poprawiają kondycję i koordynację ruchową. A najlepsza w tym wszystkim jest… 50-procentowa zniżka.

Wellness, czyli odpoczynek po ciężkim treningu. Body Perfect oferuje swoim klientom możliwość nieodpłatnego korzystania z jacuzzi, sauny suchej i mokrej z koloroterapią, łaźni parowej i słonecznej polany.

Zadowolenie wynika z wielu czynników: dobrze wykonanego treningu, przyjaznej atmosfery, straconych centymetrów czy też wzrostu masy mięśniowej.

Tekst: Ita Skwarczyńska, Obraz: Joanna Barchetto

Body Perfect
Olsztyn, ul. Kętrzyńskiego 5
www.bodyperfectolsztyn.pl