Dewiza Beloved Olsztyn: holistyczne podejście do zdrowia i urody. W olsztyńskiej klinice Kosmetyki i Medycyny Estetycznej BELOVED BeautyPlace nowoczesna technologia łączy się z wiedzą i doświadczeniem specjalistów. Inspirują nie tylko do zmiany wyglądu, ale i nawyków.

Poznajcie świat Beloved Olsztyn – nowej kliniki medycyny estetycznej 

Na początek – dokładna diagnostyka. Innowacyjne urządzenie Lumiscan®, mierzy podstawowe parametry skóry, a następnie wspiera kosmetologów BELOVED BeautyPlace w analizie i interpretacji każdego problemu z osobna, m.in. cieni pod oczami, porów, zmarszczek, porfiryn, przebarwień oraz zmian naczyniowych. Badanie pomaga również określić biologiczny wiek skóry. Po konsultacji każdy pacjent otrzymuje plan zabiegowy, który realizowany razem z kosmetologiem pozwala na osiągnięcie zamierzonego celu.
– Często zdarza się, że panie przychodzą do nas na wybrany z oferty zabieg, ale po diagnozie i konsultacji wspólnie wypracowujemy nowy plan pielęgnacji lub leczenia – przyznaje Ewelina Klepuszewska-Bubik, kosmetolog z 17-letnim doświadczeniem. – Jedynie indywidualny dobór metody, a często także zmiana codziennych nawyków i domowej pielęgnacji, są w stanie dać długotrwałe, spektakularne efekty. W dbaniu o urodę nie ma drogi na skróty.

Podążając za światowymi trendami


Przez osiem lat działalności klinika podąża za trendami w branży beauty, śledząc światowe nowinki. Stawia m.in. na innowacyjne urządzenia medyczne i lasery, które w komfortowy, bezinwazyjny sposób rozwiązują niemal każdy problem skóry. Podczas jednego zabiegu kosmetolodzy często łączą różne typy technologii, co zdecydowanie zwiększa ich skuteczność.  – Szkolimy się i inwestujemy w innowacyjne technologie i kosmetyki służące zarówno modelowaniu sylwetki, jak i dbaniu o skórę twarzy  – zapewnia Hanna Jońca, menedżer ds. obsługi klienta w BELOVED BeautyPlace. – W sezonie wiosennym rośnie zapotrzebowanie na zabiegi nawilżające i dotleniające naszą skórę po okresie zimowym. Zaczynamy przygotowywać nasze ciało na lato.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

Wszystkie zabiegi w Beloved Olsztyn poprzedza profesjonalna konsultacja, aby ustalić potrzeby i oczekiwania. Wśród tutejszych nowoczesnych technologii są tzw. mikrofale CoolWaves pomocne przy redukcji tkanki tłuszczowej. Znakomite rezultaty w leczeniu „pomarańczowej skórki” w każdym stadium zmian, dadzą dostępne w klinice fale akustyczne. W modelowaniu pośladków, brzucha, ud czy drugiego podbródka z pomocą przyjdą zbiegi łączące falę ultradźwiękową z falą radiową. Kolejną dostępną w klinice technologią jest endermologia, która w naturalny sposób regeneruje i stymuluje komórki. Uwalnia komórki lipidowe oraz zagęszcza zwiotczałą skórę, jednocześnie zapewniając utrzymanie biologicznej równowagi całego organizmu. Rewolucyjne technologie łączy też w sobie wielozadaniowa platforma firmy Alma Laser. Zabiegi z jej wykorzystaniem pomogą w zniwelowaniu większości problemów dermatologicznych i poprawią wygląd skóry. To wszechstronne narzędzie, które umożliwia łączenie różnych typów laserów i technologii podczas jednej procedury zabiegowej, co zdecydowanie zwiększa skuteczność zabiegów oraz pozwala precyzyjnie dostosować dobór odpowiedniego lasera do problemu pacjenta. Dzięki temu urządzeniu odmłodzimy skórę, usuniemy przebarwienia, płytkie i głębokie zmiany naczyniowe, niechciane tatuaże i nieudany makijaż permanentny czy szpetne blizny i rozstępy. Ostatnią nowinką w klinice jest urządzenie EMShape, które wykorzystuje fale elektromagnetyczne. Wywołują one skurcze mięśni, wpływając na wzrost jędrności skóry i aktywując tym samym wzmożoną lipolizę komórek tłuszczowych. Jeden zabieg 30-minutowy zastępuje około 800 powtórzeń „brzuszków”, bądź przysiadów.

Beloved Olsztyn. Klinika słynąca kompleksowej oferta w sferze beauty

– Słyniemy z kompleksowości naszej oferty: od modelowania sylwetki, przez kosmetologię i medycynę estetyczną, po stylizację paznokci czy rzęs – tłumaczy kosmetolog Ewelina Klepuszewska-Bubik – Jeśli paniom zależy na błyskawicznym efekcie, polecamy zabiegi bankietowe. Należy do nich m.in. Geneo – przełomowa technologia Microbubble Energy 3 w 1, która oferuje kompletną pielęgnację skóry.
Jak zapewniają – bezpieczeństwo pacjentek to ich priorytet. – Dlatego zabiegi z zakresu medycyny estetycznej wykonuje w naszej klinice doświadczony lekarz – zapewnia Hanna Jońca. – Zabiegi terapeutyczne wykonywane są na najbardziej innowacyjnych kosmetykach marki Zo Skin oraz PCA. To bardzo zaawansowane receptury, które w składzie mają wyselekcjonowane substancje aktywne najwyższej jakości, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaproponować wiele możliwości osiągnięcia wymarzonego celu.
– W Beloved Olsztyn Służymy też naszą wiedzą w zakresie codziennych nawyków. Uświadamiamy, że jakość snu, ruch, nawadnianie czy dieta są fundamentalne w dbaniu o wygląd – dodaje kosmetolog Ewelina Klepuszewska-Bubik. – Żyjemy w czasach, w których zdrowie i uroda są ważne bez względu na wiek czy płeć. Liczy się kompleksowość, maksymalna efektywność i komfort zabiegów. W naszej ofercie stawiamy na to, co ma najlepsze recenzje w branży. Dlatego mamy dużą grupę pacjentek, które ufają naszej wiedzy i umiejętnościom od początku istnienia kliniki.

Tekst: Beata Waś, obraz: Marta Sośnicka

BELOVED BeautyPlace
Olsztyn, al. Wojska Polskiego 58 lok. 4
beloved.pl
fb/belovedbeautyplace