PARTNER GŁÓWNY D.DOM oraz BROWAR KORMORAN

40 lat minęło… Mamy za sobą huczne 10. urodziny redakcji MADE IN Warmia & Mazury i 30. urodziny Browaru Kormoran, więc świętowaliśmy jak przystało na „czterdziestkę” – z przytupem i rozmachem. Pod kopułą nowej Hali Urania bawiło się w piątkowy wieczór niemal półtora tys. zaproszony gości. I co tam się działo? Ano nie tylko piwo się lało…

Nim atmosferę muzycznie rozkręcił światowymi hitami zespół MEGA, jeden z najlepszych cover bandów w Polsce, ze sceny padło wiele słów z podziękowaniami od władz regionu dla obydwu jubilatów za konsekwencję budowania marki Warmii i Mazur. My dziękujemy za słowo „jakość”, które padło jako wspólny mianownik łączący MADE IN Warmia & Mazury i Browar Kormoran.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

Fakt, polubiliśmy świętować okrągłe rocznice z Browarem Kormoran (po raz drugi), bo współpracujemy właśnie od dziesięciu lat i w trosce o wizerunek regionu patrzymy w tę samą stronę.

Również po raz drugi z rzędu głównym partnerem naszych urodziny był deweloper D.DOM, który za sprawą swoich flagowych nieruchomości (Warmiński Pot oraz Grzegorzewska) stał się synonim jakości w budowaniu prestiżowych nieruchomości na Warmii i Mazurach.

Hala Urania dzielnie zniosła tłum gości. Z pomocą Teatru Lalek i Teatru im. Jaracza wydarzenie lekko owialiśmy cyrkowo-streetartowym klimatem, by długo wyczekiwana arena pod kopułą stała się miejscem szaleństwa. Stąd kolorowe nie tylko hostessy, ale i szczudlarze, kuglarze, mimy i grupy taneczno-aktorskie Olsztyńskiego Teatru Ulicznego ze swoimi pokazami. I iluzjonista Just Edi Show, który ten show dał i ze sceny, i wmieszany w publikę na arenie.

Swój performance miała też olsztyńska malarka Mariola Żylińska-Jestadt. Otóż na stoisku Browaru Kormoran tworzyła na żywo obraz nawiązujący do klimatu wydarzenia. Wkrótce będzie on wystawiony na licytację on-line, a zebrane pieniądze trafią na szczytny cel.

Tancerki formacji Lilla Salsa Academy stworzyły rewię i na scenie, i poza nią – przy najnowszym modelu marki Lexus, naszego partnera wydarzenia. Była to premiera pierwszego elektrycznego modelu marki – RZ.

Wątków samochodowych było więcej i ten akurat świetnie nawiązał z Halą Uranią do jej „powrotu do przyszłości”. Otóż nasz partner Muzeum Motoryzacji Biała Olecka uatrakcyjnił swoje stoisko kultowym sportowym DeLoreanem DMC-12, identycznym jak ze słynnej sagi filmowej – właśnie „Powrotu do przyszłości”. Jego nadwozie z wypolerowanej czystej blachy dobrze współgrało ze klubowym nastrojem areny.

Podziękowania dla marki BOSE Professional i olsztyńskiej Strefy Ciszy za zainstalowanie najnowszego systemu nagłośnieniowego i najlepszej klasy dźwięku podczas koncertowego grania. Kto był – słyszał. Kto nie był – usłyszy od tych, co byli.

Tradycyjnie już na urodzinach można było zdobyć vouchery od naszych partnerów. Sypnęło w tym roku przeróżnymi atrakcjami, więc gratulujemy tym, który odbierali je na scenie od darczyńców.

Ciekawi jesteśmy jak spodobały wam się w tym roku zaaranżowane przez nas strefy gastro z trzema różnymi konceptami: kuchnia japońska od olsztyńskiej marki KATANA, katering dietetyczny od Eatfit24.pl i słodkości ze Złotego Klucza. Strefy drink&bar po raz kolejny na urodzinach serwowała nam zaprzyjaźniona marka Vamos Salvador (siostrzana marka Mięty, która za chwilę otworzy swoją nową odsłonę pod nową nazwą). Swoją drogą – w Vamosie kontynuowaliśmy party.

Podziękowania dla 2kropek studio za obsługę graficzną i Archiwim Państwowego w Olsztynie za wystawę legend.
Konferansjerem uroczystości był Mariusz Korpoliński. Klasa „Korpol”!

I na koniec podziękowania dla tych dżentelmenów, którzy są niewidzialni, a jednocześnie dają poczucie bezpieczeństwa. Panowie, to prawdziwy Atut.

 

Fotorelacja: Michał Zdanowicz i wybrane zdjęcia dzięki uprzejmości Arka Stankiewicza

Partnerzy wydarzenia:

Strefy gastro i chillout:

Fotorelacja: 10 Urodziny MADE IN Warmia & Mazury i 30 urodziny Browaru Kormoran