Bosowisko - Festiwal Bosych Stóp - Made In
bosowisko

Bosowisko – Festiwal Bosych Stóp

II Festiwal Bosych Stóp organizowany przez Warmińskie Stowarzyszenie Chłopów Bosych odbędzie się 18 czerwca na Plaży Miejskiej w Olsztynie. Bosowisko to doskonała okazja, żeby, jak sugerują organizatorzy wydarzenia, uwolnić stopy i myśli.

Program wydarzenia zakłada wiele aktywności i dawkę wiedzy. Na początek goście będą mogli uczestniczyć w Cyklu Bosych Porad, podczas którego członkowie stowarzyszenia opowiedzą o zdrowotnych zaletach chodzenia boso. Na nieco bardziej odważnych czeka Bosomarsz, czyli bosy spacer po okolicy plaży i… szyszkach! W tym roku ścieżka sensoryczna będzie wyjątkowo długa i… stymulująca. Artystycznym duszom przypadnie do gustu STOP-ART, czyli sztuka malowania obrazów ubłoconymi stopami. Pojawi się też niecodzienna możliwość skorzystania z zabiegów upiększających stopy wzorami z henny.

Poza głównymi atrakcjami w planie znajdują się również warsztaty kulinarne, strefa muzyki i prelekcja Edwarda Cyfusa – działacza regionalnego i znawcy gwary warmińskiej, a także gra w „zośkę”, gdzie stopy grają główną rolę.

FAQ

Kiedy: 18 czerwiec 2022, start godz: 12:00

Gdzie: Plaża Miejska OSiR w Olsztynie (teren zielony na górce – polecamy zabrać ze sobą koce, bębny, instrumenty perkusyjne.

Koszt: wstęp na wydarzenie jest darmowy.

Dowiedz się więcej: czytaj na FB

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

cze 18 2022
Expired!

Czas

12:00 - 21:00

Lokalizacja

Olsztyn