Instytut Image w Iławie 24 marca organizuje „Dzień otwarty na medycynę estetyczną”. W godzinach 10-14 każdy, kto zainteresowany jest zabiegami z dziedziny medycyny estetycznej będzie mógł porozmawiać i zadać pytania lekarzom dermatologom wykonującym te zabiegi w Instytucie. 

Początek wiosny jest doskonałym czasem na zmiany. Wraz z pierwszymi promieniami słońca warto pozbyć się szarej cery i innych problemów zniszczonej mrozem i przesuszonymi pomieszczeniami skóry. Możemy osiągnąć to poprzez dietę i ruch, a także dzięki odpowiednio dobranym zabiegom. To wyjątkowa okazja, aby móc porozmawiać z lekarzami, omówić spodziewane efekty pozabiegowe, a także dobrać metodę i preparaty indywidualnie do potrzeb klienta.
Wszyscy zainteresowani, którzy odwiedzą Instytut będą mogli obejrzeć gabinety, w których wykonywane są zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ale nie tylko. Do dyspozycji klientów będzie cała załoga IMAGE, która chętnie odpowie na pytania również z zakresu kosmetyki i kosmetologii. Na każdego, kto weźmie udział w akcji „DZIEŃ OTWARTY na Medycynę Estetyczną” czekają rabaty na kosmetyki do pielęgnacji domowej i zabiegi i inne niespodzianki.