Mama ceni klasyczny, wysmakowany styl, a jej kilkunastoletnia córka śledzi najnowsze trendy w modzie. Olsztyńska marka odzieżowa Yups! stworzyła sieć sklepów, w których obie kobiety znajdą coś dla siebie. – Nastolatki coraz częściej wybierają się na zakupy razem z mamą, jedna drugiej doradza, w czym dobrze wygląda – mówi Joanna Kurcz, właścicielka sklepu Yups w Olsztynie. – Co więcej, często przymierzają tą samą rzecz i umawiają się, która w jakie dni będzie nosiła nową bluzkę czy marynarkę.

Yups oferuje linie damskie, których klasyczne kroje świetnie nadają się na służbowe i oficjalne okazje. Dojrzałe klientki znajdą też odzież mniej formalną, w stylu casual. – Dostępne są także linie młodzieżowe – dodaje Michał Luty, prezes zarządu firmy Planeta Mody Sp. z o.o., prowadzącej ogólnopolską sieć sklepów odzieżowych pod marką Yups.

– Ubrania dla naszych nastoletnich klientek są odzwierciedleniem obowiązujących trendów, idealne dla młodych poszukiwaczek własnego stylu. Chcemy udowodnić, że niedroga odzież damska nie musi kojarzyć się z niższą jakością. Nasze ubrania powstają z materiałów wysokiej jakości, a kolekcje są spójne ze światowymi trendami w modzie.

Marka Yups! powstała w Olsztynie w 2003 roku. W całym kraju ma ponad 50 sklepów. W stolicy Warmii i Mazur cztery: dwa z różnymi kolekcjami w Centrum Handlowym Manhattan, kolejne w Realu oraz Centrum Handlowym HB.

– Otwierając w maju tego roku sklep butikowy w Centrum Handlowym Manhattan, zależało mi na wprowadzeniu do Yups”™a kolekcji włoskiej oraz kolekcji dla pań o pełniejszych kształtach, którym często trudno kupić modny, tani i fajny ciuch – mówi Joanna Kurcz. – Yups jest sklepem, w którym mamy z córkami mogą świetnie spędzić czas, robiąc to, co kobiety kochają najbardziej – wybierając i przymierzając ubrania.

METAMORFOZY ZE STYLISTKĄ

Z myślą o wspólnych zakupach matki i córki sieć Yups przygotowała akcję „Zakupy ze stylistką w sklepach Yups”.
W sierpniu i wrześniu w sklepach tej marki w Olsztynie (w CH Manhattan i Real) klientki będą mogły skorzystać z bezpłatnej rady profesjonalnej stylistki Izabeli Jabłonowskiej. Spotkania, podczas których Panie przejdą metamorfozę odbywać będą się w każdą środę od godz. 14. Zapisy na spotkania w sklepach Yups oraz telefonicznie: 692 672 793 (w CH Manhattan), 506 078 620 (w Realu). Kolekcje ze zdjęć dostępne są w sklepach w całym kraju oraz sklepie on-line.

Tekst: Michał Bartoszewicz
Obraz: Joanna Barchetto
Pomoc w realizacji sesji: Akademia Urody Brigitte
Restauracja z Zielonym Piecem