Wystawa fotografii Pawła Ulaniuka "Uważne spojrzenia na szlaku przyrody" Olsztyn 2022 - Made In

Wystawa fotografii Pawła Ulaniuka „Uważne spojrzenia na szlaku przyrody” Olsztyn 2022

Zapraszamy w dniach 5-30 września 2022 r. do Galerii Marszałkowskiej w Olsztynie na wystawę fotografii Pawła Ulaniuka „Uważne spojrzenia na szlaku przyrody” Olsztyn 2022.

We wrześniu w Galerii Marszałkowskiej proponujemy Państwu wystawę fotografii pod tytułem: „Uważne spojrzenia na szlaku Przyrody”, której autorem jest Paweł Ulaniuk – fotograf amator, a jednocześnie leśnik i pasjonat przyrody.

Paweł Ulaniuk mieszka w Galinach. Od lat poszukuje oryginalnych form artystycznej ekspresji. Od dzieciństwa inspiruje go świat przyrody a także historyczno-kulturowe dziedzictwo Warmii i Mazur.

Należy do „Związku Polskich Fotografów Przyrody” oraz „Fotoklubu Rzeczpospolitej Polskiej”. Ma na swoim koncie sukcesy w konkursach fotograficznych w kraju i za granicą.
Od początku pracy zawodowej związany z Nadleśnictwem Bartoszyce. To właśnie tutaj rozwinął swoje umiejętności fotograficzne.

Autor stale współpracuje z „Oranżerią Kultury” w Lidzbarku Warmińskim, Stowarzyszeniem „Dom Warmiński” oraz bierze udział w projektach realizowanych dzięki stypendiom Marszałka Województwa Warmińsko-Mazurskiego.

Szczegóły wydarzenia:

  • Gdzie: Olsztyn. Galeria Marszałkowska, ul. E. Plater 1.
  • Kiedy: 5-30 września 2022 r.
  • Więcej informacji: www.facebook.com/events/