WYSTAWA 3D "Impresjoniści i postimpresjoniści" Olsztyn 2022 - Made In

WYSTAWA 3D „Impresjoniści i postimpresjoniści” Olsztyn 2022

Serdecznie zapraszamy w dniach 26-27 listopada 2022 r. do Olsztyna na Wystawę 3D „Impresjoniści i postimpresjoniści” Olsztyn 2022.

Dla tych, którzy jeszcze nie widzieli lub chcą zobaczyć ją ponownie – wyjątkowa wystawa „Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D” już w Olsztynie. Tym razem można ją zobaczyć w Aquasfera OSiR w Olsztynie.

W dniach 26-27 listopada 2022 roku w Olsztynie pojawi się jedyna tego typu wystawa w Europie.

O wystawie „Impresjoniści i postimpresjoniści w 3D”
Zobacz na własne oczy najpopularniejsze dzieła mistrzów impresjonizmu i postimpresjonizmu w trójwymiarowej wersji, na której dzieła największych malarzy zyskały jeszcze większą głębię, ekspresję i wyeksponowały ostatni plan, podkreślając mistrzowską perfekcję.

Pejzaże, martwa natura, portrety na wyciągnięcie ręki. Blisko 60 dzieł najpopularniejszych impresjonistów i postimpresjonistów przetworzono do wersji 3D z użyciem technologii anaglif red-cyjan. Claude Monet, Edouard Manet, Berthe Morisot, Edgar Degas, Paul Cezanne, Auguste Renoir, Alfred Sisley, James Mc Neill Whistler, Paul Gauguin, czy Vincent van Gogh – spotkaj najbardziej znane nazwiska w świecie sztuki już na początku października w Lublinie. Zobacz piękny, pełen barw świat, ukazany przez klasyków.

Szczegóły wydarzenia:

  • Gdzie: Olsztyn. Wodne Centrum Rekreacyjno – Sportowe Aquasfera, ul. aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 69b
  • Kiedy: 26-27.11.2022
  • Więcej informacji: www.facebook.com/events/