OLD BREAKOUT - Tribute to Nalepa - Made In
Old Breakout - zaproszenie na koncert

OLD BREAKOUT – Tribute to Nalepa

Galeria Sowa w Olsztynie i Agencja Koncertowa Polska Scena Muzyczna zapraszają na wyjątkowe wydarzenie:

OLD BREAKOUT – Tribute to Nalepa – muzycy legendarnego Breakoutu w hołdzie Tadeuszowi Nalepie. Koncert Upamiętnia 15 rocznicę śmierci Ojca Polskiego Bluesa.
OLD BREAKOUT to muzyczna inicjatywa członków oryginalnego składu BREAKOUT – założonej przez Tadeusza Nalepę legendy polskiej sceny blues-rockowej z lat siedemdziesiątych.
W 2013 roku, przy okazji Festiwalu „Lep na Bluesa”, dawni przyjaciele Nalepy postanawiają zlepić projekt upamiętniający jego muzykę i ku radości publiczności od tamtej pory jeżdżą z koncertami po Polsce, Litwie, Czechach, Austrii czy Niemczech.
W 2018 roku nagrywają także płytę „Old Breakout -Tribute to Nalepa & Kubasińska”. W ramach tego projektu współpracują ze sobą członkowie Breakoutu z lat ’70 i ’80: Tadeusz Trzciński, Józef Hajdasz, Winicjusz Chróst, Krzysztof Dłutowski, Wojciech Morawski, a do nagrania płyty dołącza także Dariusz Kozakiewicz, Maciej Bogusław Kubicki, Marcin Kołdra, Sławek Burakowski, Monika Urlik i kilku innych doskonałych bluesmanów, którzy wspólnie tworzą niepowtarzalną ucztę muzyczną.
Dla mieszkańców Olsztyna i okolic OLD BREAKOUT wirtuozersko wykona największe przeboje Breakoutu i Tadeusza Nalepy z lat 70 i 80,
w składzie:
Tadeusz TRZCIŃSKI (Breakout) – harmonijka ustna, prowadzenie
Maciej Bogusław KUBICKI (Breakout) – gitara basowa,
Marcin KOŁDRA – wokal, gitara,
Sławek BURAKOWSKI – gitara,
Łukasz BILIŃSKI – perkusja.
Bilety w cenie 70 zł do nabycia: Sowa i kupbilecik.pl
Data wydarzenia: 24 kwietnia 2022 r. godz. 18:00.
foto: facebook/events

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

kw. 24 2022
Expired!

Czas

18:00 - 18:00

Etykiety

Koncert

Lokalizacja

Olsztyn
Kategoria