Koncert Michał Bajor "Kolor Cafe" Filharmonia Olsztyn 2022 - Made In

Koncert Michał Bajor „Kolor Cafe” Filharmonia Olsztyn 2022

Zapraszamy w sobotę 1 października 2022 r. do Olsztyna na koncert Michała Bajora „Kolor Cafe” w Filharmonii Olsztyńskiej.

Koncert promujący najnowszą płytę Artysty „Kolor Cafe. Przeboje włoskie i francuskie”.
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany słuchał ich wspaniałych piosenek.

Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców. Festiwale w San Remo i piosenki Aznavoura, czy Piaf, były dla niego wyznacznikiem gustu dobrej estrady, od kolorowych włoskich po mądre francuskie przeboje.

Po te ostatnie artysta sięgał w swoim muzycznym życiu wielokrotnie. Tym razem Michał Bajor postanowił przemieszać swoje muzyczno włosko-francuskie fascynacje i z kilkuset piosenek wybrał 19, które w większości pierwszy raz nagrał na płycie.

Jeszcze raz, na prośbę swoich fanów zarejestrował składankę “Edith” i francuską “ May way”, a od siebie w prezencie dorzucił bonus w postaci “Walca na tysiąc pas” J. Brela, w wykonaniu z 1986 roku, dzięki któremu stał się bardzo rozpoznawalny i popularny.

Pozostałe 16 piosenek nagrał pierwszy raz. To bardzo zróżnicowany repertuar od przejmującej “Je sui malade” Dalidy, przez kolorowe „Couleur cafe” Gainsburga , czy “Quando, quando”, aż po “Hymn miłości“ Edith Piaf.

Szczegóły wydarzenia:

  • Gdzie: Olsztyn. Filharmonia Warmińsko-Mazurska, ul. Głowackiego 1.
  • Kiedy: 01.10.2022
  • Więcej informacji: www.facebook.com/events/

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

paź 01 2022
Expired!

Czas

18:00

Lokalizacja

Olsztyn
Kategoria