III Festiwal Wielu Kultur w Barczewie

Wielkimi krokami zbliża się barwne, wielokulturowe wydarzenie o nazwie „III Festiwal Wielu Kultur” w Barczewie, które na stałe wpisało się w kalendarz wydarzeń proponowanych przez Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Barczewie.
Jest ono spotkaniem artystów różnych kultur, wyznań i narodowości, oraz fantastycznej publiczności otwartej na muzykę nieoczywistą, ciekawe stylizacje, wręcz teatralno-muzyczne wycieczki ze sztuką. Głównym elementem festiwalu jest koncertowa niedziela.
W tym roku, 28 sierpnia od godz. 15.00, na scenie będziemy gościć cztery zespoły. Każdy specjalizuje się w innym kierunku muzycznym, prezentuje inny kraniec kultury co tworzy ten festiwal tak niezwykłym. A czego możemy się spodziewać? Nie będzie delikatnego wprowadzenia i supportu, każda grupa artystów to odrębna, silna i ciekawa artystycznie propozycja. Dlatego warto być na festiwalu już od pierwszych jego dźwięków.
Zespoły, które wystąpią:
  • 15:00- Orient Jazz
  • 17:00- Mary Rumi Solo Act
  • 19:00- Polonia
  • 21:00- Propabanda

Szczegóły wydarzenia:

Data

sie 28 2022
Expired!

Czas

15:00

Lokalizacja

Barczewo
Kategoria

POLECAMY

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej