Festiwal Roślin - ROŚLINNY MARKET Olsztyn 2023 - MADE IN Warmia & Mazury

Festiwal Roślin – ROŚLINNY MARKET Olsztyn 2023

Serdecznie zapraszamy w dniach 23-24 września 2023 r. do Olsztyna na kolejną edycję Festiwalu Roślin – Roślinny Market Olsztyn 2023.

Nie możemy się doczekać! Jesienna edycja największego w Polsce targu roślin doniczkowych w atrakcyjnych cenach zawita ponownie do Olsztyna! 🪴🌿

Zapraszamy 23-24 września do Hali sportowej UWM w Kortowie. 🌿🌵🌴 Jak zawsze przywieziemy do Was duuuużo towaru. 😍

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

Poprzedni sezon, to przede wszystkim rekordowo bogaty asortyment, a w szczególności bardzo dużo nowych gatunków i okazyjnie tanie rośliny kolekcjonerskie. Dlatego… nie spoczęliśmy na laurach i zarezerwowaliśmy u ogrodników znów sporo pięknych nowości.

Zarówno tych popularnych, przystępnych dla każdego, jak również kolekcjonerskich, w cenach niższych niż te, które znajdziecie w sklepach internetowych. Każdą roślinę zamawiamy w dużej ilości, abyście mogli wybierać z całej półki, albo wózka podobnych roślin i zdecydować się na tę, która waszym zdaniem jest najpiękniejsza. 🫵🪴

Co sezon zmieniamy wzory doniczek, więc tu też spodziewajcie się wyselekcjonowanych nowości. Tradycyjnie w ofercie znajdziecie naszą bestsellerową książkę, nawozy, podłoża, akcesoria dla pasjonatów i kto wie co jeszcze.

Pamiętajcie, że nieustannie odwiedzamy i rozmawiamy z ogrodnikami szukając nowości, dbając o jak najlepszej jakości asortyment i aby inflacja nie wpływała na nas istotnie.

Przyjdź i zobacz co tym razem przygotowaliśmy, a jeśli chcesz znaleźć coś konkretnego, to napisz prywatną wiadomość, a zrobimy co w naszej mocy aby to znaleźć i przywieźć. 🛻🌿

Dlaczego warto do nas przyjść?
💚 Rośliny doniczkowe bez zbędnych pośredników.
💚 Na cenówkach drukujemy cenę naszą oraz podobnej rośliny w sklepach internetowych, aby pokazać Wam oszczędności, które zyskujecie.
💚 Ceny już od 5zł.
💚 Małe i duże rośliny oraz doniczki.
💚 Ponadto wyselekcjonowane: ekonawozy, podłoża, środki ochrony roślin, literatura i akcesoria dla pasjonatów.
💚 Ogromny wybór.
💚 Jakość roślin wyższa niż w marketach, ponieważ droga od ogrodników do nas jest bez zbędnych pośredników.

23 września (sobota) – 8:00-20:00
24 września (niedziela) – 10:00-18:00

🎉 Wstęp bezpłatny

Data wydarzenia: 23-24 września 2023 r.

Miejsce: Olsztyn. Hala Sportowa UWM Kortowo, ul. Prawocheńskiego 7.

Data

wrz 23 - 24 2023
Expired!

Czas

sb 8-20, nd 10-18
08:00 - 18:00

Lokalizacja

Olsztyn
Kategoria