CSE „Światowid” w Elblągu realizuje projekt „Połączeni sztuką”

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu realizuje projekt „Połączeni sztuką”, który zakłada przeprowadzenie działań edukacyjnych i artystycznych. Motywem przewodnim będą trendy i kierunki w sztuce. Zrealizowany zostanie szereg warsztatów prowadzonych przez wykwalifikowanych instruktorów.

Dziś zapraszamy Was na bezpłatny plener malarski „Przystanek Pop-Art”.

Plenerowe warsztaty malarskie inspirowane pop-artem. Będzie to wspaniałe doświadczenie zarówno dla uczestników, jak i organizatorów. Pop-art, znany ze swojej kolorowej, żywej estetyki i używania motywów zaczerpniętych z kultury masowej, jest idealnym źródłem inspiracji do twórczych działań na świeżym powietrzu.

Działanie zrealizujemy w trzech miejscowościach turystycznych – Frombork, Olsztynek i Ostróda. Do stworzenia obrazów w klimacie pop-art zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby.

21.09.2024 – godz. 10:00 – 13:00 – Frombork, Rynek Miejski
28.09.2024 – godz. 10:00 – 13:00 – Olsztynek, Park Miejski, teren przy Amfiteatrze
29.09.2024 – godz. 10:00 – 13:00 – Ostróda, Centrum Miasta, Plac Św. Piotra

Warsztaty skierowane do osób dorosłych. Udział w warsztatach jest bezpłatny.

Zapisy:
Aleksandra Bednarczuk
605636670
aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl

Data

wrz 21 - 29 2024
Expired!

Czas

10:00 - 13:00

POLECAMY

Nadchodzące wydarzenia

Nie odnaleziono wydarzeń!
Więcej