Borecka Łękuk Trail 2023 - Made In

Borecka Łękuk Trail 2023

Jeżeli kończyć intensywny sezon biegowy to najlepiej tanecznym krokiem i wyłącznie na Mazurach! 18-go listopada w zjawiskowej Puszczy Boreckiej już po raz czwarty odbędzie się ultramaraton Borecka Łękuk Trail. Impreza z każdą edycją rośnie w siłę i ma coraz większe grono odbiorców. W tym roku organizatorzy spodziewają się udziału około 500 zawodników z kraju i zagranicy. Areną całego wydarzenia będzie po raz kolejny Folwark Łękuk. 

Miłośnicy biegania trail’owego na łonie natury w weekend 17-19 listopada będą mieli do wyboru cztery trasy; Róg 8km, Wolisko 21km, Litygajno Maraton 42km i Piłwąg Ultra 70km. Na dystansie 8 kilometrów dodatkowo wprowadzono klasyfikację właścicieli oraz pracowników obiektów noclegowych i gastronomicznych. 8km to jedyny dystans, który wystartuje z Pokazowej Zagrody Żubrów w Wolisku. Uczestnicy biegu na 21 kilometrów będą dodatkowo sklasyfikowani w kategorii małżeństw oraz służb mundurowych, natomiast bieg Piłwąg Ultra 70 km odbędzie się w randze Mistrzostwami Polski Leśników w Ultramaratonie.

Regulamin, program, formularz zapisów oraz wszystkie niezbędne informacje dostępne są na stronie www.boreckatrail.pl oraz profilu facebook https://www.facebook.com/BoreckaLekukTrail/