Rozwój osobisty, sięganie po wsparcie terapeutów i coachów to znak czasów. Ale wzmacniać nasz potencjał potrafi także nowoczesna technologia. Urządzenie TimeWaver wykorzystujące prawa fizyki kwantowej, pracuje nad nami nawet kiedy śpimy. Do gabinetu Tune In na olsztyńskim Gutkowie zaprasza Edyta Derecka. 

Edyta Derecka- doktor nauk humanistycznych, specjalistka psychologii pozytywnej, life coach. Zaprasza do swojego gabinetu na olsztyńskim Gutkowie.

Tune In – przyłóż rękę i poznaj obraz swojej aury

Przykładam rękę do niewielkiego płaskiego urządzenia, a na ekranie komputera pojawia się kolorowy obraz mojej aury. System odczytujący pole informacyjne analizuje m.in., które centra energetyczne w ciele wymagają wzmocnienia, jakie problemy psychofizyczne wiążą się ze osłabieniem tzw. czakr. To tylko część możliwości urządzenia TimeWaver stworzonego przez Marcusa Schmieke, niemieckiego fizyka i filozofa. W zależności od tematu, który wymaga terapii, bazując na danych z ludzkiego pola energetycznego daje wytyczne do dalszej pracy. I przyznam, że trafia w samo sedno.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

Tune In – impulsy do intencji w drodze do subtelnych zmian

Pole, które przenika i spaja przestrzeń naukowcy zajmujący się zasadami fizyki kwantowej nazywają polem informacyjnym albo nieskończonych możliwości. Oprócz informacji rzetelnie diagnozującej psychofizyczny status quo, urządzenie za pomocą odpowiednio dobranych informacji wysyła w to pole wzmacniające „listy” z intencjami. Przez kilka tygodni płyną regularne impulsy dostrajające do „zasianych” intencji, powodując subtelne życiowe zmiany.

Dr.nauk.hum. Edyta Derecka o zastosowaniu fizyki kwantowej w terapii holistycznej: 

– Kiedy sto lat temu ktoś rzuciłby informację o zasadach działania telefonu komórkowego, ludzie pukaliby się w czoło – przyznaje dr nauk humanistycznych Edyta Derecka, specjalistka psychologii pozytywnej i life coach. – Dzisiaj naukowe odkrycia, m.in. z zakresu fizyki kwantowej, coraz częściej wykorzystywane są w różnych formach terapii. Efekty tego coraz bardziej popularnego w Europie urządzenia sprawdziłam najpierw na sobie. Zafascynowały mnie jego szerokie możliwości przydatne w holistycznej terapii, w której się specjalizuję.

Innowacyjne urządzenie fizykalno-kwantowe, jedyne w północno-wschodniej Polsce, mieści w sobie laser fotonów i generator tzw. szumów białych. Jego działanie można sprawdzić w klimatycznym gabinecie terapeutki w olsztyńskim Gutkowie. Przed wizytą klient wypełnia ankietę – „barometr dobrostanu”, z którego wyłania się problem, nad którym chce pracować.

– Rozbudowałam system o własne dane bazujące na wiedzy z różnych kultur, systemów pracy z energią – tłumaczy terapeutka. – Moją pracę można określić najlepiej słowem „Tune in”. To proces dostrajania do nowych wzorców energetycznych w polu informacyjnym, zastępowanie niechcianych przekonań tymi pożądanymi. To praca nad najlepszą wersją siebie, zarówno w sferze fizycznej, jak i psychicznej. Klienci przychodzą do mnie m.in. z problemami natury zdrowotnej, ale też finansowej, biznesowej, w relacjach. I często po kilku tygodniach wracają po więcej, widząc efekty w swoim życiu.

Urządzenie posiada kilka modułów, m.in. umożliwiający terapię z użyciem mikroprądów, które stymulują procesy fizjologiczne zachodzące na poziomie komórkowym. Mikroprądy przywracają równowagę elektryczną osłabionych komórek i są pomocne m.in. w redukcji stresu, przywracaniu balansu psychicznego, poprawy kondycji tkanek.

Sesje regenerujące organizm:

W gabinecie terapeutki Edyty Dereckiej można także skorzystać z sesji regenerujących organizm aparatem 150 MHz. To urządzenie skonstruowane przez niemieckiego biofizyka Dietera Broersa. Terapia polega na generowaniu przez nie częstotliwości, której zadaniem jest harmonizacja DNA.

Tune In – aktywacja mechanizmów samouzdrawiania

– To aktywuje w organizmie mechanizmy samouzdrawiania – tłumaczy terapeutka. – Dzięki częstotliwości, która regeneruje komórki i wzmacnia mitochondria, organizm szybciej wraca do równowagi. Cała materia we wszechświecie, w tym także ta ożywiona, wibruje z określoną częstotliwością. To nie tylko pusta terminologia, ale fakty udowodnione badaniami naukowymi. I umiejętne wykorzystanie tych częstotliwości potrafi przynieść rewolucyjne transformacje.

  • Tekst: Beata Waś
  • Tune In
  • Olsztyn, ul. Bałtycka 91
  • tune-in.pl