2 dni, 12 pokazów mody, 27 marek, 399 produktów. I jeszcze dwie liczby: 4-5 października. Tak było w tych dniach w Galerii Warmińskiej.
Jak komponować swoją szafę? jak odnaleźć swój styl? Na czym polega dobry projekt? Te pytania, ale i bogate odpowiedzi padały podczas Targów Projektantów, jakie zorganizowała Galeria Warmińska w Olsztynie. Rozmowom o modzie towarzyszyły pokazy i konkursy. A jak konkursy, to i nagrody. Na scenie zaprezentowano odzież, buty, biżuterię, szale, torebki, dodatki. Butiki obecne w Galerii Warmińskiej lansowały fasony z jesienno-zimowej kolekcji. Swój fason trzymała też… scena. Modelki i modele wyglądali na przedstawionym tle, jak żywy obraz. A skrzynie w stylu shabby chic, wrzosy, dynie i kolorowe liście wraz z niebieską taczką dopełniały widoku jesiennego tarasu.

W pokazach zaprezentowały się marki: Anemone, Aryton, Bianco Nero, Campione, Coffret, Deni Cler, Esotiq, Gatta, Hilfiger Denim, Hi Mountain, Jubirex, Julia Lingerie, Kazar, Kubenz, Mohito, Ochnik, OUI, Paryżanka, Pepe Jeans, Pierre Cardin, Recman, Szpilki, Taranko, Triumph, Unisono, Venezia, YES.

Foto: Michał Topa