Wejście mieliśmy jak nikt dotąd. Suknię należało podciągnąć lekko nad kolana, potem wdrapać się na kanapę stojącego wysoko nad ziemią Jeepa Grand Cherokee, wyjść drugimi drzwiami i już stało się na czerwonym dywanie prowadzącym wprost na salę bankietową.
Czy się komuś podobało, czy nie, tak 13 grudnia witaliśmy ponad pół tysiąca gości na pierwszych urodzinach magazynu „MADE IN. Warmia & Mazury”. Tego wieczoru królewskim czekoladowym tortem (prezent od cukierni „Słodycz tej krainy”) dzieliliśmy się z naszymi przyjaciółmi, bohaterami tekstów, partnerami biznesowymi i współpracownikami. Bo to my wszyscy tworzymy „MADE IN. Warmia & Mazury”. A nasza redakcja jedynie spina go raz na dwa miesiące w namacalny dowód, że warto tu działać, żyć, tworzyć, mieszkać i oddychać pełną piersią.
Na pierwsze urodziny zabraliśmy was w nową przestrzeń Olsztyna „“ Koszary Park. Znad klawiatury fortepianu Stanisław Soyka wyśpiewał to, co najlepsze. Andrzej Cisowski pokazał malarstwo, które pokazuje też w świecie, a młodzi projektanci z Ornety odważnie weszli na scenę z nową marką odzieżową – Lalle.

Mecenat koncertu Stanisława Soyki: Centrum Doradztwa Europejskiego i Finansowego w Olsztynie, Catering: YOKO Restaurant & Sushi Bar, Słodki poczęstunek: Cukiernia i kawiarnia „Konfitura”, Tort Royal: Cukiernia „Słodycz tej krainy”, Obsługa techniczna, nagłośnienie, scena: Agencja Kastor

made_in_fotorelacja_made_in_urodz_druk.indd

Obraz: Wojciech Dąbrowski, Karolina Paziewska, Mateusz Kopacz, Justyna Radzymińska