Pamiętacie thriller „Sliver” z Sharon Stone? W tamtym apartamentowcu działy się sceny, które dały aktorce przepustkę do wielkiego kina. My stworzyliśmy scenariusz dla 5 Apartamentów Hamak na olsztyńskich Jarotach. Pierwsze ujęcie? Przed budynkiem zatrzymuje się taksówka. Wysiada z niej piękność w sukni ślubnej. A za nią poślubiony przed chwilą mąż. Spragnieni siebie, wbiegają po schodach. Świadkiem będzie apartament królewski.

IMG_5391_przer_final
SCENA 1. Apartament królewski
Przez uchylone drzwi apartamentu widać siedzącego na łóżku mężczyznę. Przed nim tańczy hipnotyzująco piękna kobieta w sukni ślubnej. Para niepostrzeżenie
wyrwała się z przyjęcia weselnego w pobliskiej restauracji. Apartament wynajęła panna młoda. Zrobiła niespodziankę. Niedługo muszą wrócić do gości, jednak wpadli tu z taką namiętnością, że nie zdążyli nawet domknąć drzwi.

IMG_5285_przer_final
SCENA 2. Apartament biały
Dziewczyny wynajęły ten apartament na wieczór panieński swojej przyjaciółki. Przygotowały lekkie przekąski, kolorowe koktajle, pokój przyozdobiły balonami. Rozwiążą parę quizów, wypiją kilka drinków i lecą na Stare Miasto. Dziewczyny, przygotowując pokój, spotkały na korytarzu atrakcyjnego mężczyznę z apartamentu retro. Zaprosiły go.

IMG_5503_przer_final
SCENA 3. Apartament morski
W hamaku wypoczywa instruktor wakeboardu.
Przyjechał do Olsztyna, by szkolić na nowym wyciągu NiceBay przy Zatoce Miłej.
Jego suszące się pianki sprawiają, że w pokoju wyraźnie czuć zapach wody z jeziora. Teraz ogląda na laptopie filmiki z najlepszymi skokami, które nagrał tego dnia. Jutro kolejny słoneczny dzień na wodzie.

IMG_5138_przer_final
Apartament XXL
Apartament wynajęła młoda rodzina. Przyjeżdżając do Olsztyna, nie chcą nocować u teściów. Zbyt długie wizyty kończą się często sporami, dlatego wynajęli apartament. Dzieciaki mogą skakać tu po kanapach, oglądać bajki do późna, a młodzi rodzice, gdy pociechy idą spać, mają… dużą swobodę.

IMG_5054_przer_final
Apartament retro
Wypoczywa tu biznesmen z południa Polski.
Przyjechał do Olsztyna w interesach, otwiera oddział rodzinnej firmy. Cały dzień,
z krawatem pod samą szyję, pertraktował warunki umów. Wreszcie ma ciszę i spokój. Choć imprezowo ubrane dziewczyny z apartamentu białego, mijając go na korytarzu, proponowały inny scenariusz…

Reżyseria: Karolina Bergman, Zdjęcia: Michał Bartoszewicz

Za pomoc w realizacji sesji zdjęciowych dziękujemy: Salon Ślubny Arianne (Olsztyn, ul. Pieniężnego 5), Szkoła Walki „Taurus” (Miłosz Pawłowski, mistrz świata Krav Maga Network), NiceBay Wakepark Olsztyn (zatoka Miła).

www.hamakapartamenty.pl