Jestem biznesmenem. Przemieszczam się samochodem wysokiej klasy. Świetnie się czuję w dobrze skrojonym garniturze. Działam w branży IT. W moim gabinecie stoi statuetka dla najszybciej rozwijającej się firmy w regionie. Jej sukces sprawił, że mogę realizować marzenia. Właśnie zrobiłem kurs szybowcowy. Teraz szykuję się do zorganizowania dużej konferencji dla partnerów biznesowych. Zdecydowałem się na sale konferencyjne Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Szukałem prestiżowej lokalizacji, ultranowoczesnego wyposażenia i świetnego zaplecza organizacyjnego. Bo nie mogę zawieść swoich kontrahentów. Przekonały mnie sale wyposażone w systemy multimedialne i customowe oświetlenie, którymi mogę sterować za pomocą tabletu. No i są indywidualne szatnie, zaplecze gastronomiczne oraz możliwość transmitowania konferencji na cały świat. I tak właśnie chcę rozwijać swoją firmę.

W budynkach Olsztyńskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Olsztynie znajdują się 22 sale konferencyjne. Mieszczą od 8 do 270 osób. Największa z nich, dzięki przesuwanym ściankom, może zostać podzielona na trzy sale dla 90 osób każda. W budynkach jest sieć Wi-Fi. Do dyspozycji wynajmującego dostępny jest także duży parking, hol oraz bufet.

Sale wyposażone są w dotykowy system sterowania oświetleniem, mikrofony bezprzewodowe, nagłośnienie, zasuwane rolety, opuszczane ekrany oraz rzutniki na windach i panel podłogowy umożliwiający podłączenie urządzeń za pomocą złącza HDMI lub VGA.

Tekst: Michał Bartoszewicz
Obraz: Joanna Barchetto