Czy dieta czy musi być ciągłym wyrzeczeniem? istnieje przyjemne i skuteczne odchudzanie lub po prostu zdrowy tryb życia?

Naszą misja jest pokazanie, jak przyjemnie, poprzez zmianę sposobu żywienia, można poczuć się lepiej, poprawić swoje zdrowie oraz skutecznie schudnąć.
Serwujemy całodzienne wyżywienie składające się z pięciu posiłków opartych na maksymalnie skoncentrowanej na zdrowiu diecie. Diecie nie tylko zawierającej wszystkie niezbędne składniki odżywcze i mineralne, ale przede wszystkim produkty prozdrowotne, tzw. żywność funkcjonalną, czyli taką, która w bardzo wyrafinowany sposób działa korzystnie na organizm człowieka. Nasze posiłki są tak skomponowane, abyśmy nie chodzili głodni – bardzo ważne dla naszego zdrowia jest utrzymanie stałego poziom cukru we krwi. Stosując się do naszych wskazówek spożywania każdego posiłku o stałej porze, mamy uczucie przyjemnej sytości, a tempo przemiany materii naturalnie przyspiesza. Jesteśmy najedzeni i zadowoleni, a masa ciała spada. Codzienna paczka z tak przygotowanym całodziennym wyżywieniem trafia z samego rana pod twoje drzwi. Oto zamysł naszego nowoczesnego cateringu dietetycznego eatfit24.pl.

Pomysł na profesjonalny catering dietetyczny kiełkował od dość dawna, jednak na skompletowanie profesjonalnej kadry oraz odpowiedniego sprzętu potrzeba było czasu. Żywienie i dietetyka to dla nas nie tylko przedsięwzięcie, ale przede wszystkim misja. Potrawy na całodzienne wyżywienie muszą być tak zbilansowane, aby nawet przy obniżonej kaloryczności znalazły się w nich wszystkie potrzebne składniki odżywcze, bez konieczności syntetycznej suplementacji tabletkami. Takie rezultaty daje ścisła współpraca dietetyka z kucharzami. Dietetyk musi potrafić nie tylko wyliczać kalorie, ale także być bardzo kreatywny, bo dania muszą być nie tylko zdrowe, ale też różnorodne i pyszne. Kiedy kucharze serwują niezliczone pomysły, dietetyk przystępuje do sprawdzania ich składu, dokładnie wylicza wartości, czasami coś dodaje, czasami odejmuje. Gotujemy tym samym mnóstwo potraw na próbę, by końcowy produkt wyszedł idealny. Ograniczamy sól, zastępujemy ją ziołami – dla zdrowia i smaku. Żadnych konserwantów i ulepszaczy. Cały nasz zespół wyznaje zasadę: jesteśmy tym, co jemy. I tym kierujemy się w przygotowywaniu potraw dla naszych klientów.

Proponujemy kompleksową usługę, zachęcając klientów do konsultacji z naszym dietetykiem, by mógł dostosować dietę indywidualnie oraz zbadać skład ciała. Każdy człowiek jest inny i różnie reaguje na daną dietę, dlatego tak istotne jest indywidualne podejście. Posiadamy jedyny w regionie analizator składu ciała In Body 230. Identycznym posługują się specjaliści w akademiach medycznych czy sportowych. Dzięki profesjonalnym pomiarom możemy monitorować, jak w wyniku naszej diety zmieniają się parametry ciała: podstawowa przemiana materii, poziom tkanki tłuszczowej czy mięśniowej.

Wielu naszych klientów cierpi na różnego rodzaju nietolerancje pokarmowe, np. celiakię, co powoduje, że serwowane im potrawy bezwzględnie nie mogą zawierać glutenu. Nasz zespół przeszedł odpowiednie szkolenie. Możemy się pochwalić certyfikatem, który gwarantuje jakość i spełnianie wszystkich wytycznych dla diety bezglutenowej. Karmimy kobiety w ciąży z cukrzycą ciążową, mamy karmiące, wegan, wegetarian oraz sportowców. Dla osób, które same chcą gotować, przygotowujemy rozpisane diety. Oprócz oszczędności czasu, nasz catering jest gwarancją, że posiłki odpowiednio skomponowaliśmy pod względem jakości i ilości składników odżywczych. Opracowujemy jadłospisy, zakupy oraz sposób przygotowania posiłków. Każdego dnia dostarczane są nam świeże produkty najwyższej jakości. Wieczorem rozpoczyna się produkcja, która trwa do późnych godzin nocnych. Wszystkie posiłki pakowane są do jednorazowych opakowań, a następnie wkładane do papierowych toreb, które dostawca rozwozi do klientów z samego rana, by każdy mógł zacząć dzień od zdrowego śniadania. Resztę posiłków klienci zabierają ze sobą do pracy. Opakowania są przystosowane do podgrzewania w piecu do 120, a niektóre nawet do 240 stopni. Przez cały okres diety klienci mają zapewnioną opiekę naszego dietetyka.

Miarą naszej satysfakcji są podziękowania klientów. Pomogliśmy im osiągnąć sukces poprzez redukcję masy ciała, a przede wszystkim poprawiliśmy jakość życia, polepszając ich samopoczucie i stan zdrowia, dodając – dzięki zbilansowanej diecie – energii i witalności. A także oszczędzając czas na przygotowanie posiłków.
Wielu z nich, a często także i całe rodziny, są z nami już od ponad dwóch lat i cateringu dietetycznego nie traktują jako luksusu, a inwestycję w zdrowie.

Obraz: Eatfit