Warmia i Mazury to region, w którym odnaleźć możemy niepowtarzalne miejsca, zachwycające nas swoją urodą i historią. Miejsca, gdzie w niebanalny sposób można pokazać to co modne i współczesne, tworząc przy tym zupełnie nową jakość. W pierwszej edycji naszego całorocznego projektu, twarzą fotograficznej opowieści została marka odzieżowa Pretty One. 

DZIEŃ I NOC

To nie był przypadek. Ci, którzy mają marzenie, by zrealizować sesje zdjęciową w pustym basenie, wiedzą że to sprawa prawie niemożliwa. Nam się udało. Trafiliśmy na doskonały moment i życzliwość osób w miejscu, które zaparło nam dech. Mowa o Kompleksie Recepcyjno -Wypoczynkowym w Łańsku, który zauroczył nas prl-owskim dizajnem i urokliwymi lokacjami.

Piękny, przeszklony i idealnie błękitny basen na terenie ośrodka był miejscem, które zatrzymało nas w swoich progach, aż do zmierzchu. Udało się pokazać w nim część kolekcji Pretty One. Niebiesko-białe wnętrze basenu, było idealnym tłem dla ubrań w odcieniach bieli, żółci i szarości, które znaleźć można w najnowszych propozycjach marki na sezon wiosna-lato 2020.

Kiedy słońce już zaszło, przenieśliśmy się do starego kina z lat 50-tych, gdzie pokazaliśmy drugą odsłonę kolekcji Pretty One. Tym razem połączyliśmy kolory ziemi z kwiatowymi i owocowymi printami. W efekcie powstał miks klasycznego szyku z retro wykończeniem, który wykracza poza sztywne ramy biznesowego stylu i tworzy wizerunek kobiety nowoczesnej, niezależnej i pewnej siebie.

Nasza sesja to opowieść o współczesnej bizneswoman. Kobiety, która ma wiele twarzy, a ubiór i moda służą jej do wizerunkowej komunikacji. Pretty One, dało nam niezliczoną ilość stylizacyjnych możliwości, a swoją najnowszą kolekcją udowodniło, że każda kobieta, z lekkością może bawić się trendami oraz tworzyć stroje dopasowane do okazji, aktualnie realizowanych celów i własnego stylu.  

Total looki: Pretty One

Produkcja i stylizacja: Agata Bałdyga

Zdjęcia: Piotr Dowejko

Wsparcie kreatywne: Michał Kowalski

Modelka: Jesika Biedunkiewicz

Makijaż: Beata Miszkiewicz-Grabowska

Kwiaty: Kwiaciarnia W Te Pędy

Miejsce: KOMPLEKS RECEPCYJNO-WYPOCZYNKOWY ŁAŃSK