Ippon Group, deweloper osiedla Aurora, po raz kolejny, i jako jedyny z Warmii i Mazur, znalazł się w dziesiątce Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych w 2022 roku w Polsce. W ofercie ma lokale mieszkaniowe, inwestycyjne oraz wykończone pod klucz.

Ippon Group – deweloper z nagrodami

Ranking opublikowano w Dzienniku Gazeta Prawna. Deweloper został doceniony za realizowane inwestycje, strategię działania i poziom satysfakcji klientów. Niezależna komisja rankingowa, zwróciła szczególną uwagę na projekt osiedla Aurora, jej terminowość realizacji i pozytywne opinie klientów.

Ten innowacyjny projekt znajduje się na olsztyńskich Nagórkach. Atutami mieszkań są tarasy wielkości pokoju, głębokie balkony, wysokie sufity aż do trzech metrów oraz panoramiczne okna. Jako jedyna inwestycja zaproponowała apartamenty z ogrodami zimowymi. Istotna jest także lokalizacja przy największym parku miejskim. W odległości do trzech minut drogi znajduje się wszystko to, co niezbędne do codziennego funkcjonowania: sklepy, przedszkola, szkoły, banki, restauracje, przychodnie oraz rozwinięta komunikacja miejska. Bliskie połączenie do obwodnicy Olsztyna daje możliwość szybkiego wyjazdu do krajowej komunikacji i lotnisk.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

Ippon Group zna przepis na osiedle idealne

Ulokowane w ciszy osiedle jest przyjazne rodzinom z dziećmi – do dyspozycji jest wewnętrzny plac zabaw, siłownia na powietrzu, alejki spacerowe. Osiedle Aurora jest ogrodzone i bezpieczne, z wideo domofonami i kamerami. Standard mieszkania poprawiają cichobieżne windy, miejsca parkingowe w hali garażowej oraz stacje ładowania samochodów elektrycznych. Już jesienią zakończy się budowa ostatniego, czwartego etapu inwestycji.

Ten innowacyjny projekt znajduje się na olsztyńskich Nagórkach. Atutami mieszkań są tarasy wielkości pokoju, głębokie balkony, wysokie sufity aż do trzech metrów oraz panoramiczne okna.

Osiedle Aurora. Pewna inwestycja z zyskiem na trudne czasy

Ci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania w poprzednich etapach osiedla Aurora, już zyskali na wzroście cen nieruchomości nawet kilkadziesiąt procent. Oznacza to, że mogliby sprzedać mieszkanie z wysokim, pewnym zyskiem. Zakup nieruchomości premium i w dobrej lokalizacji daje realny zwrot z inwestycji w perspektywie czasu oraz ochronę kapitału przed inflacją. Stąd Ippon Group zdecydował się także zaprojektować mieszkania Combo, idealne pod wynajem. Jeden lokal został podzielony na dwa mniejsze mieszkania. Każde, o powierzchni ponad 30 mkw., posiada aneks kuchenny, sypialnię oraz łazienkę. Wejście do lokali umożliwia wspólny przedsionek. Ciekawostką jest, że Ippon Group posiada w ofercie również mieszkanie gotowe pod klucz.

W pełni wykończone i umeblowane zostało mieszkanie w budynku Luna na osiedlu Aurora. Klient podczas zakupu zyskuje gwarancję dewelopera, nie płaci podatku PCC oraz oszczędza czas. Nic, tylko przyjść, zobaczyć i zamieszkać.

Ci, którzy zdecydowali się na zakup mieszkania w poprzednich etapach osiedla Aurora, już zyskali na wzroście cen nieruchomości nawet kilkadziesiąt procent. Oznacza to, że mogliby sprzedać mieszkanie z wysokim, pewnym zyskiem.

 

Ippon Group, deweloper osiedla Aurora, po raz kolejny, i jako jedyny z Warmii i Mazur, znalazł się w dziesiątce Najlepszych Deweloperów Mieszkaniowych w 2022 roku w Polsce.  Ranking opublikowano w Dzienniku Gazeta Prawna. Deweloper został doceniony za realizowane inwestycje, strategię działania i poziom satysfakcji klientów. Niezależna komisja rankingowa, zwróciła szczególną uwagę na projekt osiedla Aurora, jej terminowość realizacji i pozytywne opinie klientów.

  • Tekst: Ewelina Zdancewicz, obraz: archiwum Ippon Group
Ippon Group, Osiedle Aurora, Olsztyn, ul. Barcza 50

724 22 23 23, 609 884 219

mieszkania@aurora.olsztyn.pl

aurora.olsztyn.pl