Z idealnym mieszkaniem jest jak ze stanem najwyższego zakochania. Przynosi ono szczęście wtedy, kiedy zaspokaja nasze pragnienia. A tyle pragnień, ilu na świecie ludzi, dlatego każda z inwestycji Harmony Group obiecuje coś innego. Jednak wszystkie łączy harmonijne trio: piękno, luksus i światowa klasa.

Inwestycje Harmony Group- wartość harmonii i piękna

Mamy szczęście żyć w czasach, kiedy coraz więcej ludzi zaspokoiło już podstawowe potrzeby i poszukuje w życiu takich wartości jak harmonia czy piękno – podkreśla Patryk Trochimiuk, właściciel Harmony Group. – Rozumieją jak obcowanie z doskonałą formą wpływa na ich komfort i buduje trwałe poczucie spełnienia i szczęścia.

KLIKNIJ, aby posłuchać naszego podcastu
MADE IN Warmia & Mazury Podcasts

40 lat temu własne cztery kąty były synonimem luksusu, dziś nasze wymagania rosną. Luksus to połączenie wykwintnej formy architektonicznej, najwyższych standardów budowlanych i kontekst, w jakim znajduje się nasza nieruchomość. – Dla nas są to nienegocjowalne wyznaczniki – znajdujemy urzekające miejsca, zatrudniamy najlepszych architektów, a nasze wykończenie przypomina jubilerską robotę – dodaje Patryk Trochimiuk.

Inwestycje Harmony Group- nowe trendy z uniwersalną formą

Damian Kotwicki tworzący wszystkie bryły budynków Harmony Group w swoich projektach wykorzystuje najnowsze trendy, zachowując przy tym uniwersalną formę. A dzięki temu, że jego budynki zawsze wpisują się w pejzaż okolicy i kulturowy kontekst, zdają się być naturalną częścią krajobrazu. Charakterystyczne dla Harmony Group jest również wykończenie wnętrz i części wspólnych. Zaprojektowane są przez prestiżową pracownię architektury wnętrz TETE concept, której aranżacje możemy podziwiać w najlepszych hotelach Polski.

PARKYA – dla miłośników natury i kawiarnianego życia

Parkya to luksusowe apartamenty w samym sercu Olsztyna. Położone na skraju zrewitalizowanego parku są idealne dla miłośników kultury i rozrywki, uwielbiających korzystać z uroków miasta i jednocześnie marzących o ogrodzie, który nie wymaga żmudnej pielęgnacji. W parku, zainspirowanym angielskim stylem, można spacerować aleją kwitnących wiśni, ciesząc się bogactwem drzew i kolorowych kwiatów. Wychodząc z domu niemal od razu trafiamy na trasę rowerową – Łynostradę biegnącą wzdłuż malowniczego koryta rzeki, na plac zabaw, otwartą siłownię czy Floating Spa.

Kto może zakochać się w kameralnym budynku Parkya? Zarówno single i pary lubiące intymność, jak i inwestorzy poszukujący przestronnych apartamentów z balkonami, antresolami, a nawet prywatnymi ogródkami. To także idealna lokata kapitału i szansa na unikatową ofertę na bookingu.

 

Więcej o inwestycjach HARMONY GROUP

HILLENCE – wszystko, czego potrzeba do szczęścia rodzinie

Mieszkania i domy szeregowe Hillence sąsiadują z osiedlami Belweder i Generałów, lecz ich położenie jest znacznie bardziej malownicze. To kameralne osiedle leży na pagórkach w zakolu Łyny nieopodal rezerwatu przyrody, pozostając jednocześnie w tkance miasta, gdzie przedszkola, szkoły, sklepy i cała codzienna infrastruktura są na wyciągnięcie ręki. Wybudowana specjalnie dla mieszkańców Hillence droga dojazdowa do posesji, wraz z przystankiem autobusowym, pozwala komfortowo dotrzeć do centrum miasta.

Komu mocniej zabije serce na widok Inwestycji Hillence? – Wierzmy, że na szczęście rodzin nie wpływają wakacje, na które jedziemy raz w roku, ale codzienność – opowiada Patryk Trochimiuk. – A my stwarzamy warunki do życia w komforcie, budowanie sąsiedzkich więzi i wspólnej rekreacji w pięknych okolicznościach przyrody.

Apartamentowiec Czarna Perła

Dlaczego naturalne czarne perły są tak niezwykłe? Bo są wręcz niespotykane. Apartamentowiec Czarna Perła na Półwyspie Helskim to rzadkie połączenie wyjątkowej lokalizacji, ekskluzywnego dizajnu i funkcjonalnej myśli architektonicznej. Znajdujący się na wydmach w otulinie drzew kameralny budynek, pozwala cieszyć się Morzem Bałtyckim z dala od ulicznego zgiełku, a będąc jednocześnie krok od helskiego deptaku. Zadaszony własny basen i i nastrojowy klimat 33 apartamentów sprawiają, że mieszkańcy Czarnej Perły czują się niczym w prywatnym kurorcie. Czarna Perła to deweloperska gwiazda, której nie można się oprzeć i, jak z gwiazdami bywa, nie jest dla każdego, ale nikomu nie można zabronić o niej pofantazjować.

  • Autor: Agnieszka Kacprzyk
  • Harmony Group S.A.
  • Gutkowo 49, 11-041 Olsztyn
  • tel. 885 251 000
  • harmonygroup.pl