Pięciogwiazdkowy Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest miejscem luksusowego wypoczynku, ale też prestiżowym miejscem spotkań biznesowych, celebrowania uroczystości firmowych lub rodzinnych, czy zadbania o urodę ciała. Dostępne dla osób nie będących gośćmi hotelowymi atrakcje – Restauracja Romantyczna i Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris – przygotowały wyjątkowe propozycje w okresie około świątecznym. Sprawdźcie, co mają do zaoferowania.

Dostępne dla osób nie będących gośćmi hotelowymi atrakcje – Restauracja Romantyczna i Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris – przygotowały wyjątkowe propozycje w okresie około świątecznym. Sprawdźcie, co mają do zaoferowania.

Ten hotel to połączenie obiektu noclegowego z restauracją, strefą spa i Kosmetycznym Instytutem dr Irena Eris

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie- miejsce wyjątkowe

Rejon Mazur Zachodnich słynie z krainy obfitującej w polodowcowe jeziora, malownicze wzniesienia i leśne bory. W tak pięknym otoczeniu niczym nie skażonej przyrody, bogatym w osobliwości flory i fauny, z terenami sprzyjającymi aktywnym formom wypoczynku oraz licznymi atrakcjami turystycznymi znajduje się Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie.

Ten wyjątkowy pięciogwiazdkowy hotel jest doskonałym celem ucieczki przed miejskim gwarem i pędem codzienności, i jak żaden inny pozwala swobodnie dostroić się do harmonijnego rytmu natury. Bo czas płynie tu wolniej, a opracowana oferta pozwala na pełnię odnowy biologicznej.

 Ukojenie dla duszy i ciała

Atutem marki Dr Irena Eris jest nie tylko ogromne doświadczenie w pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ale także badania naukowe prowadzone in vitro i in vivo, które zaowocowały licznymi patentami oraz sięgnięcie po nowoczesne technologie hi-tech.

Goście hotelowi mogą zaznać pełni relaksu w Centrum SPA z basenem, kompleksem saun i jacuzzi naturą. Zaś w gabinetach największego w Polsce Kosmetycznego Instytutu Dr Irena Eris z łatwością mogą odetchnąć pełną piersią, odnaleźć spokój ducha, odzyskać siły witalne i zadbać o swoje ciało. Z bogatej oferty zabiegów dopasowanych do wieku biologicznego skóry i jej problemów każdy wybierze odpowiednią kurację dla siebie i otrzyma fachową poradę personelu. Atutem marki Dr Irena Eris jest nie tylko ogromne doświadczenie w pielęgnacji skóry twarzy i ciała, ale także badania naukowe prowadzone in vitro i in vivo, które zaowocowały licznymi patentami oraz sięgnięcie po nowoczesne technologie hi-tech. Dzięki temu uzyskiwane w pielęgnacji skóry efekty są natychmiastowe.

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie- Oranżeria i Romantyczna

Na niezapomniane doznania mogą też liczyć osoby odwiedzające hotelowe restauracje – całodzienna Oranżeria i czynna od wtorku do soboty w godzinach wieczornych Romantyczna. Ta druga jest pierwszą i najstarszą restauracja w Polsce, która otrzymała w 2006 roku rekomendację organizacji Slow Food.

Na niezapomniane doznania mogą też liczyć osoby odwiedzające hotelowe restauracje – całodzienna Oranżeria i czynna od wtorku do soboty w godzinach wieczornych Romantyczna. Ta druga jest pierwszą i najstarszą restauracja w Polsce, która otrzymała w 2006 roku rekomendację organizacji Slow Food. Do dzisiaj szczyci się menu degustacyjnym, które powstaje z lokalnych i sezonowych produktów, tworząc album smaków z regionu. Ta kulinarna podróż dostarczy z pewnością niezapomnianych wrażeń i podsyci apetyt na kolejne odwiedziny.

Od początku działalności Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie stanowi wizytówkę regionu, popularyzując lokalne atrakcje turystyczne, jak i kuchnię i kulturę regionu.

Od początku działalności Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie stanowi wizytówkę regionu, popularyzując lokalne atrakcje turystyczne, jak i kuchnię i kulturę regionu. Sztandarowym projektem realizowanym od pięciu lat przez hotel jest Dr Irena Eris Tasty Stories, który popularyzuje wśród mieszkańców i gości odwiedzających hotel dziedzictwo kulinarno-kulturowe Warmii i Mazur. Wspiera on także lokalną społeczność w rozwijaniu pasji, działalności artystycznej, rzemieślniczej i wytwórczej związanej z produktami żywnościowymi najlepszej jakości.

Restauracja Romantyczna w Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie– miejsce prestiżowych spotkań

Wspólna kolacja lub obiad w tak prestiżowym miejscu jak Restauracja Romantyczna w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie będzie cennym wyróżnieniem i doda splendoru spotkaniu.

Romantyczna to najdłużej działająca w Polsce restauracja slowfoodowa, w której serwowane jest menu degustacyjne z lokalnych i sezonowych produktów.

Wigilijne spotkania z pracownikami lub podsumowanie mijającego roku wymagają szczególnej oprawy i docenienia podwładnych lub partnerów biznesowych. Wspólna kolacja lub obiad w tak prestiżowym miejscu jak Restauracja Romantyczna w pięciogwiazdkowym Hotelu SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie będzie cennym wyróżnieniem i doda splendoru spotkaniu. Romantyczna to najdłużej działająca w Polsce restauracja slowfoodowa, w której serwowane jest menu degustacyjne z lokalnych i sezonowych produktów. Szef kuchni osobiście odwiedza najlepszych wytwórców z regionu i z produktów doskonałej jakości przygotowuje autorskie dania. Menu degustacyjne jest nie tylko kulinarną podróżą po smakach regionu, ale zwieńczeniem mistrzowskich umiejętności samego szefa kuchni. W połączeniu z idealnym wine pairingiem i wyśmienitą obsługą dostarczą wrażeń, które na długo zapadną w pamięci.

Szef kuchni osobiście odwiedza najlepszych wytwórców z regionu i z produktów doskonałej jakości przygotowuje autorskie dania.

Menu degustacyjne jest nie tylko kulinarną podróżą po smakach regionu, ale zwieńczeniem mistrzowskich umiejętności samego szefa kuchni.

Restauracja Romantyczna, Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie

Rezerwacje: tel. 89 642 52 56

Bądź piękna na święta

W wirze świątecznych przygotowań kobiety czasem zapominają, że święta są również dla nich. Warto więc zadbać także o swój wygląd i dobre samopoczucie. Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris w Hotelu SPA na Wzgórzach Dylewskich to miejsce, w którym można nie tylko się zrelaksować, ale również zadbać o ciało, rozluźnić masażem zbolałe miejsca czy dodać blasku twarzy. Doświadczeni kosmetolodzy zajmą się dopasowywaniem pielęgnacji do indywidualnych potrzeb skóry oraz wykonaniem specjalistycznych zabiegów, po których efekty będą widoczne natychmiast. Najnowszy zabieg firmowy PERFECT CREATION – aktywna terapia wygładzająco-naprawcza zawiera dwa opatentowane składniki anti-age: selektywny peptyd matrycowy 11(SH) i innowacyjny NgnOxy Activator. Zaawansowana technologia sprawia, że już po pierwszym zabiegu widoczne są efekty wygładzenia skóry, poprawy jędrności i naturalnego liftingu. Olśniewający wygląd twarzy z pewnością zostanie od razu dostrzeżony.

Rezerwacja zabiegów i zakup prezentu „Podarunek Piękności”

Kosmetyczny Instytut, tel. 89 642 52 00

Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewski

Wysoka Wieś 22