PIERWSZY W TEJ CZĘŚCI EUROPY OFICJALNY SALON SPRZEDAŻY UŻYWANYCH PORSCHE POWSTAŁ W SOPOCIE. PROGRAM PORSCHE APPROVED OFERUJE WYŁĄCZNIE PERFEKCYJNE MODELE LEGENDARNEJ MARKI.

Jeśli często słyszymy o samochodach Porsche, że „legenda nigdy się nie starzeje”, to w tym przypadku słowa nabierają dosłownego wymiaru. Porsche Approved to wprowadzony przez markę Porsche program certyfikowanych samochodów używanych. Zobowiązania związane z programem oznaczają, że nabyte używane Porsche jest tak bliskie fabrycznego stanu, jak to tylko możliwe. Dlatego każdy samochód, zanim trafi do klientów, jest przeanalizowany pod kątem aż 111 punktów weryfikacyjnych. Jeżeli jakakolwiek część wymaga wymiany, zostanie wymieniona na oryginalną Porsche. W kolejnym etapie pojazd przejdzie kompletną jazdę próbną i ostateczną kontrolę jakości. Dokładnie sprawdzane jest też pochodzenie auta i jego historia. Po pomyślnej weryfikacji, samochód – o ile jego wiek nie przekracza 10 lat, a przebieg 200 tys. kilometrów – otrzymuje gwarancję Porsche Approved, potwierdzającą doprowadzenie do stanu zgodności z rygorystycznymi normami w zakresie stanu mechaniki i nadwozia.

Integralną częścią programu jest Porsche Assistance – całodobowy serwis gwarancyjny, działający każdego dnia na całym świecie. Obejmuje usługi serwisowe w razie awarii, samochód zastępczy klasy premium oraz zorganizowanie opieki wedle standardów klienta Porsche.

Sopocki salon Porsche Approved to działający od stycznia 2016 pierwszy w Europie Środkowo-Wschodniej oficjalny punkt sprzedaży używanych Porsche. I nowy adres wszystkich tych, którzy szukają emocji zza kierownicy tej legendarnej marki. Wybór? Od kilkuletnich Porsche 911, przez Cayenne, aż do edycji limitowanych czy samochodów przygotowywanych na indywidualne zamówienie – często nie do kupienia w żadnym innym miejscu.

madein_nr018_poziom_100