Jako redakcja powróciliśmy z konferencjami na żywo i w pierwszej kolejności dziękujemy tak licznie przybyłym przedsiębiorcom. Bo nasze konferencje BIZNES WIR: Wiedza-Inspiracje-Relacje stworzyliśmy właśnie dla was, ludzi tworzących na Warmii i Mazurach biznesy, w których chcecie być skuteczniejsi, podpatrywać najlepszych praktyków, a przy okazji poszerzać krąg biznesowych znajomości.

Za nami pierwsza z czterech zaplanowanych w tym roku konferencji. Tematem przewodnim była sztuka prowadzenia biznesu w trudnych gospodarczych czasach: jak przygotować się na recesję i mądrze planować przyszłość, gdzie najłatwiej powielić trudne do odwrócenia błędy i czy rozpaczliwe cięcie siekierą kosztów to jedyne rozwiązanie piętrzących się wydatków.

Dziękujemy prelegentom – postaciom, które na warmińsko-mazurskiej mapie przedsiębiorczości cieszą się uznaniem i autorytetem: Elżbieta Lendo, finansistka, prezeska Polskich Hoteli Niezależnych, a także prezeska Hotelu Willa Port oraz Term Warmińskich, Piotr Aleksiejuk, radca prawny, współwłaściciel kancelarii Wojarska Aleksiejuk & Wspólnicy, która pomaga rodzinnym firmom w procesach sukcesji oraz Rafał Tomasiak, twórca marki Zortrax, producenta znanych na całym świecie drukarek 3D.

Cieszymy się, że z takim zaangażowaniem wciągnęliście się też w szybkie randki biznesowe, dzięki którym nawiązaliście cenne kontakty w relacjach zawodowych.

Podziękowania dla marszałka Gustawa Marka Brzezina za wspieranie idei konferencji, promowanie  wiedzy o przedsiębiorczości i słowo otwarcia.

Partnerem konferencji BIZNES WIR jest samorząd województwa warmińsko-mazurskiego (z dostępnym podczas konferencji Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich) oraz Restauracja Przystań.

Na kolejny cykl zapraszamy jeszcze przed wakacjami – 20 czerwca.

Fotorelacja: Agnieszka Blonka

Fotorelacja z Biznes WIR – biznes w czasach kryzysu